Arabayı boydan boya çizmişler ...

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Arabayı boydan boya çizmişler ...

ևok geçmiş olsun.  :(
Aynı durum benimde başıma geldiği için neler hissettiğinizi çok iyi anlayabiliyorum.  madd
Benimde sağ arka çamurluğa yakın bir yer 10 santim boyunda kasten çizilmişti.  evil_Chamaillerie
Civarda dükkan kamerası yada mobese varsa kayıtları inceleyebilirsiniz. Yoksa da yapanı Allah'a havale etmekten başka bir çare yok maalesef.  :(

vehicle_dynamics

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Son 2 ay icerisinde arabayi 2 defa yikadim, her iki seferde de sag kapilarda nerdeyse yarim metre cizik buldum. O kadar dikkat ederken olunca insanin basina bir an kaynar sular dökünüyor.Arabayi kurularken baska cizik bulacak miyim diye kalbim güm güm carpiyor.

Eger birisi kasitli olarak cizmemisse kaldirimdan gecen birisi elinde ne varsa sürüp gecmis olabilir diye artik kaldirima sifir parketmiyorum.Bakalim faydasi olacak mi?

Bir daha tekrarlanmamasi temennisiyle..

DERSİMLİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

söyleyebileceğim tek şey var.  battle_Teroriste battle_Teroriste battle_Teroriste battle_Teroriste battle_Teroriste battle_Teroriste battle_Teroriste battle_Teroriste battle_Teroriste battle_Teroriste battle_Teroriste battle_Teroriste battle_Teroriste battle_Teroriste battle_Teroriste battle_Teroriste battle_Teroriste battle_Teroriste battle_Teroriste battle_Teroriste battle_Teroriste battle_Teroriste

BİLDS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ALLAHSIZ KİTAPSIZLARR...

DERSİMLİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Aklıma geldi yine ateşim yükseldi captiva kullanırken etrafında abartısız 3 tur atmışlardı çizerek aracı, Allahtan pasta cila hayli düzeltmişti.

ßeta®

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Daha derin olan yerlerin resmini çekmedim moralim bozuk resim çekerken daha kötü oldum ön kaputta tırnak takılıyor o kısmı mahfetmişler yanlar pasta cila ile geçer inşallah boyatmayı düşünmüyorum bir kaç yerden fiyat aldım 150-250 arası değişiyor fiyatlar sizlere danişmak isterim ne yapabilirim sizce ne yapmam gerekir özellikle ön kaputta tırnak takılan çiziklere durduk yere nelerle uğraşıyorum,başkalarının arabasına çokda değer veririm incilmesin diye bazen yan aynalarını kapatırım dar sokakda olan araçların ama zihniyet farklı başına gelmeyince anlamıyor insanlar , çok teşekkür ederim derdimi paylaştığınız için ...

ßeta®

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

chiv link' Alıntı:
Yapanın Allah belasını versin, diyecek söz bulamıyorum gerçekten...
Hangi semt'te oturuyorsunuz acaba?
Ne yazıkki Ankara'da semtler arasında "insanların kalitesi" mi diyim, "eğitim seviyesi" mi diyim bilemedim hangisini kullanacağımı, gerçekten çok fark ediyor...
Tekrar çok geçmiş olsun... Kendi aracıma yapılmış gibi içim cız etti resmen...

Ben mamak'ta oturuyorum fakat sincanda oldu olay teyzemlerde, normalde binanın kapalı otoparkı var demekki sürekli dışarıda kalsa araç mahfolacakmış teşekkür ederim çok sağolsun

yağmur06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bence bu işi bilinçli yani sizi tanıyan biri bilinçli yapmış ben öyle düşünüyorum

kursatihtilali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Çok geçmiş olsun, daha önceki aracımda başıma geldi çivi gibi bi şeyle içine kadar çizmişlerdi, ben boyatmadım fırça ile rütuş yapıp pasta cila yaptırmıştım. size de boyatmanızı tavsiye etmem.

REC1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Geçmiş olsun.. Allah cezasını versin böyle insanların  madd