arabanızı ıkı ay yıkamak yıkatmak ıstemıyorsanız bakın lutfen

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bi ara molotof kokteyli yapıyoz sandım dedim noluyo :D

Son düzenleme:

SeRReF

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
babam arabayı aldıgımdan beri yap diyip duruyor, hatta askerdeyken araçları böyle temiz tuttuklarından bahsediyor, bende hep kulak arkası ediyordum, demek doğruymuş, bir mit daha onaylandı... :good: paylaşım için teşekkürler...

canevin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
eski cadillac ve chevi taksi kullananların çok sık başvurduğu yöntemdir.ama yeni araclarda uygulanmasında bir sakınca olup olmadığını bilmiyorum.geçenlerde bir memur arkadaşın aracı hem yeni asfaltan geçriği için siyah emisyona maruz kalmış.neredeyse tavanlarına kadar.gaz yağı ile yıkadıklarını gördüm.önce arac tutuşacak diye ikaz etmiştim.çok kötü kokuyodu.sonra üstübü ie sildiler tüm lekeleri çıktı.güzelce durulayıp kuruladırlar.aracın rengi canlandı.kesin faydası var görünüyor.

A

aykal

Bilgi Girilmemiş
Allahımm bu ne ya :D Ben bunu nasıl yapacam arabaya pardon da ? heheeh :kop:

kurt.ibrahim

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Paylaşım için teşekkürler.

mehmet yıldız

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yöntem biraz karışık gibi ama muhakkak işe yaracağına inanıyorum.Ben de buna yakın bir şey yapıyorum.Bir kova temiz su ve sünger yardımıyla önce aracımın kaba kirini alıyorum.Sonra ki ikinci ve üçüncü kovalarda yarım litrelik su pet şişesi kapağıyla bir kapak gaz yağını temiz suya döküyor ve güderi ile aracımı siliyorum.Ve sonuc cok güzel oluyor.Aracınız kirlense bile diğer araçlardan daha şık duruyor.Tabi bunu yaparken elim biraz gaz kokuyor ama değer...

coleman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dün denedim sonuc mükemmel oldu araba gri olamsına ragmen hiç olmadıgı kadar parlak suanda.bugun dısarda fırtına var bakalım toz toprak içinde kaldıktan sonra kir tutmasında degişiklik varmı...
ama denemeye deger ozellikle siyah arabası olanları alev alev yapar