Arabamın silecek suyu temiz içme suyu (Erikli) koyuyorum

thejazz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Arabamın silecek suyu temiz içme suyu (Erikli) koyuyorum

HaKaN link' Alıntı:
[quote author=thejazz link=topic=2003.msg42127#msg42127 date=1312531632]
Bende içme suyu koyuyorum, bizim musluk suları çok kireçli; hem kaporta üzerine leke bırakıyor hemde zamanlar su deposunda kalıntı yaparak tıkanma yapabiliyor. Ayrıca Sonax'ın elma kokulu konsantre silecek suyunu tavsiye ederim.
elma kokulu :) siz de aracınızı çok seviyorsunuz anlaşılan sn.thejazz
benim de aracın şampuanı karışık meyve kokulu :)
[/quote]
Aşığım ben Hakan Bey  dancee

eyupuzger link' Alıntı:
Yıkadıktan sonra ohhh mis gibi kokuyorsun da dersiniz şimdi :)

֖zellikle NXT 2.0 attıktan ve üzerine UQD uyguladıktan sonra yumuşacık mis kokulu oluyor  :D

eyupuzger1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

HaKaN link' Alıntı:
[quote author=eyupuzger link=topic=2003.msg42149#msg42149 date=1312549777]
demem mi hiç :)
silme havlusu bile özel havlu :D
eşim her hafta aracı yıkadıktan sonra bana ''sen kendini bu kadar yıkamıyorsun der espriyle :) "
[/quote]

Hey maşallah allah nazardan korusun :) Bende her yıkadığımda gelen geçen tanıdığım tanımadığım herkes, ne güzel parlatmışsın maşallah der :) Sonra bikaç kişi daha aşağı kovalarla inip arabasını yıkamaya başlar :)

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

İftarı yapayım hemen aşağı inip Beyaz Kaplan ımı yıkayacağım!

֖nce makinayla kiri (çok nadiren kirli olur gerçi) atıyorum, Sonax jant temizleyici ile balata tozlarını temizliyorum sonra özel yıkama süngeri + Meguiar's Wash & Wax şampuanla güzelce yıkayıp Voulis silikonlu çekçekle güzelce kurulayıp Vileda cam beziyle heryerini güzelce parlatıyorumm.  :)

Eğer su kireçliyse, camda vb iz bırakıyorsa kireç sökücü özellikli Mr. Muscle ya da Cif Banyo sprey sıkıp (özellikle camlara) basınçlı suyla duruluyorum; hemen hemen cilalanmış gibi bir etki gösteriyor ve su damlacıkları camdan kaymaya başlıyor.

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Tolga KARACA link' Alıntı:

֖nce makinayla kiri (çok nadiren kirli olur gerçi) atıyorum, Sonax jant temizleyici ile balata tozlarını temizliyorum sonra özel yıkama süngeri + Meguiar's Wash & Wax şampuanla güzelce yıkayıp Voulis silikonlu çekçekle güzelce kurulayıp Vileda cam beziyle heryerini güzelce parlatıyorumm.  :)

Eğer su kireçliyse, camda vb iz bırakıyorsa kireç sökücü özellikli Mr. Muscle ya da Cif Banyo sprey sıkıp (özellikle camlara) basınçlı suyla duruluyorum; hemen hemen cilalanmış gibi bir etki gösteriyor ve su damlacıkları camdan kaymaya başlıyor.
sonaxın cam cilası var tavsiye ederim  045thumbsup

drcoach

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

eyupuzger link' Alıntı:
[quote author=HaKaN link=topic=2003.msg42150#msg42150 date=1312549903]
[quote author=eyupuzger link=topic=2003.msg42149#msg42149 date=1312549777]
demem mi hiç :)
silme havlusu bile özel havlu :D
eşim her hafta aracı yıkadıktan sonra bana ''sen kendini bu kadar yıkamıyorsun der espriyle :) "
[/quote]

Hey maşallah allah nazardan korusun :) Bende her yıkadığımda gelen geçen tanıdığım tanımadığım herkes, ne güzel parlatmışsın maşallah der :) Sonra bikaç kişi daha aşağı kovalarla inip arabasını yıkamaya başlar :)

Kapalı otoparkımız var ama arac yıkamaya uygun değil maalesef. Arabanın üzerine, kaputa, camurluklara bir şey sicradigi zaman sinir oluyorum. Gecen gün otoparkta yine bu damlalarla uğraşırken, apartmandan yasli bir amca yaklasip "Deliganli, ne parlatip duruyon arabanı, evlenecen mi yoksa ?" demişti :D
[/quote]

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hllb link' Alıntı:
[quote author=Tolga KARACA link=topic=2003.msg42168#msg42168 date=1312560664]

sonaxın cam cilası var tavsiye ederim  045thumbsup
[/quote]

045thumbsup

S

screem

Bilgi Girilmemiş

vay maşallah bende veriyorum yıkamacıya yıkanıyo 5 senedir kendi aracımı yıkamıyorum hoş yıkama için yer yok ama şu okuduklarımdan snr baya bi özen gösteren varmış paçalıklı astra sahibi halil abi dışında.. 011zaa okkk

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

screem link' Alıntı:
vay maşallah bende veriyorum yıkamacıya yıkanıyo 5 senedir kendi aracımı yıkamıyorum hoş yıkama için yer yok ama şu okuduklarımdan snr baya bi özen gösteren varmış paçalıklı astra sahibi halil abi dışında.. 011zaa okkk
astramı kimseye güvenip de yıkatmam, kendim yıkarım. zaten öyle kolay kolay da beğenmem başkasının yaptığı işi.  evill2

eketen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hllb link' Alıntı:
[quote author=screem link=topic=2003.msg42206#msg42206 date=1312622388]
astramı kimseye güvenip de yıkatmam, kendim yıkarım. zaten öyle kolay kolay da beğenmem başkasının yaptığı işi.  evill2
[/quote]

Astra'da astra ama. maşaallah çok güzel duruyordu Opak ta...  :)