Arabamı istiyorlar

_SeRcAn_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bncede sat abiii

mericalptekin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence de sat abi.sonra yine vectra alırsın istersen model yenilemiş olursun ya da astra alırsın

İzmiRli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Abi bence de sat km yüksek bi de bu ayarda araba bakıyorsanız değişiklikte olsun diyorsanız omega olabilirmi?

VECTRAGTA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sat ama b kasa alma ww passat ya da honda al rahat rahat bin b kasa alacaksan km si fazla bile olsa niye satıyorsun sonuçta bildiğin araba

MBugra1

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.karinca.tk
Bence de sat Bülent abi, bir malın alıcısı çıktı mı vereceksin gidecek. Benim arkadaşımın mercedes arabasına çok iyi fiyat verdiler, satmadı. Şimdi bütün sitelerde ilanı var ama araba satılmıyor.

Ama Savaş abinin dediğini de yabana atma, eğer model yükseltmeyeceksen maceraya atılmanın bir alemi yok.

Her türlüsünde hayırlısı olsun...

erhan1967

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
230.000 1.6lik motor icin epey cok, hemde hazir müsterisi varken , ki, verdigi fiyat fena sayilmaz, sat derim.

gentleman_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sıcak paraysa hiç düşünme sat sonradan sen satmak istersin bu sefer alan olmaz
bende ondan korkuyorum daha oncelerıde temızlıgınden dolayı ısteyen olmus ama km den korkmuslardı

Tekrar buna yakın bir model araç alacaksan, aracından da memnunsan SATMA. Huyunu suyunu biliyorsun. Alacağın yeni araca mutlaka bir harcama yapacaksın (en azından noter, ruhsat işlemleri var), ikincisi alacağın düşük kilometreli aracın kilometresinin orjinal olduğuna ne kadarl güveneceksin, etraf cambaz sahtekar dolu. Model yükseltmeyeceksen bence değmez. Hem 230.000 km vectra için fazla sayılmaz. Eskidenmiş 100.000 km civarında motorun bitmesi. Yeni teknoloji motorlar bakımını yaptığın sürece harikalar yaratıyor.

hangı yenı teknolojı savas abı 12 yıl bıttı neredeyse. Buna yakın derken 2000 uzerı almak ıstıyorum kısmetse. Km sıze bana opeli bılene cok degılde bırde alıcısına sorsana ne dıyor

sat gitsin Bülent abi, dediğin gibi ayrılmak zor olabilir ancak bencede km. fazla ve Mahmut'un dediği gibi sıcak para geçer eline..

hele bir sat (kii sanırım satıyorsun bugün) buluruz sana bir araç, orasını dert etme.. baksana, bu konuya 30kişi mesaj yazmış.. herkes 1-2 araç bulsa, illaki çıkar birtane beğendiğin bir araç..

hayırlı olsun şimdiden...

sagol kardesım ınan ayrılmak o kadar zor oluyorkı bugun vermedım yarın alıyor bugun ısten eve geldım aracı bosaltıyorum gozlerım doldu ya varmı boyle bır sey bu nasıl bır duyguymus

Abi bence de sat km yüksek bi de bu ayarda araba bakıyorsanız değişiklikte olsun diyorsanız omega olabilirmi?

omegayı hıc dusunmedım

sat ama b kasa alma ww passat ya da honda al rahat rahat bin b kasa alacaksan km si fazla bile olsa niye satıyorsun sonuçta bildiğin araba
japona gırmem dıyorum ama vw dusundurucu bora yada 1.8 t passatda olabılır vectra b1 oncelıklı dusuncem

Bence de sat Bülent abi, bir malın alıcısı çıktı mı vereceksin gidecek. Benim arkadaşımın mercedes arabasına çok iyi fiyat verdiler, satmadı. Şimdi bütün sitelerde ilanı var ama araba satılmıyor.

Ama Savaş abinin dediğini de yabana atma, eğer model yükseltmeyeceksen maceraya atılmanın bir alemi yok.

Her türlüsünde hayırlısı olsun...

Bugra oylede bırde sen dusun elınde 230000 (yazması bıle cok uzun suruyor) de bır arac var ne yaparsın bırde ısrarla ısteyen bır musterı

230.000 1.6lik motor icin epey cok, hemde hazir müsterisi varken , ki, verdigi fiyat fena sayilmaz, sat derim.
2.0 motor

bugun banka ıle bazı problemler cıkmıs havale ıcın banka mudurunun ımzası gereklıymıs banka muduru yokmus

yarın buyuk bır ıhtımal profılde otomobıl kısmında YOK yazacak

bu arada ne kadar vectra ıstemeyenı varmıs herkes sat dıyo :kop::kop::kop:

buraqh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Değişiklik iyidir her zaman ileride belkide bu fiyata satamazsın abi sen bilirsin yinede 17-18 e temiz bişey bulunur elbet.

burak loves opel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bencede alıcı bulunmuşken bu kilometredeki ve yaşlı arabayı elinden çıkar ve rotanı Vectra C yönüne çevir :) Bende Laguna'yı satıp Accord veya Vectra C Elegance düşünüyorum.

Son düzenleme: