Arabamdan soğuttular :((

tolgatopcu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çok moralim bozuk arkadaşlar...Bu kadar mı art niyetli insanlarız.Araba sahibi olana kadar hiç kimse için kötü düşünce içine girmemiştim.Ama dün akşamdan sonra anladım ki insanlıktan çıkmışız biz..Bu 3.üncü kez başıma geliyor..Dün yine komple çizdiler araba mı hemde hunharca...Ayıptır,günahtır valla...O kadar çalışıp emek verip aldım ben bu aracı..Daha yeni komple boyatmak zorunda kalmıştım..Arada yaptıgım rütuş boyaları saymıyorum bile ama onlar bile 1000 TL olmuştur..Aracımı satılığa çıkarmıştım yakın zamanda şimdi iyice soğudum...Bir daha da araba alma cesareti bulurmuyum bilmiyorum :((..
Neyse sizleride kendi derdimle sıkmak istemem...İçimi dökmek istedim sadece....

photo0023kx.jpg
photo0022b.jpg

Cihanqir

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
öncelikle geçmiş olsun bu durum insanlık durumu ben sizin yerinizde olsam arabam için 1 gece uykumu feda eder ve beklerdim hangi şer...siz bunu yapıyor görür gerekeni bildirirdim. İnsanlık değil yani bu kesinlikle aracınızda gözü olan biri yapıyor olabilir tekrar geçmiş olsun.

hasanustun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sımdı boyle bır durumda bıle dıledıgımızce kufur edemeyecekmıyız bız.gecmıs olsun arkadasım aynı olay basıma gelmıstı malesef benımde

falcon_78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tolga bey geçmiş olsun

bu olayları yapanlara insan demek gerçekten zorr çiziklerde çok derin pasta ile giderilmeyecek cinsten

inşallah bunları yapanlarında kestaneleri çizilirr

izmirlicem

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şerefiszler,benim sağ kapıdada baya bi derin çizik var baya bi derin hemde,annesini tanıtmış çizin şahıs,geçmiş olsun

tolgatopcu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çizik arka çamurluğa kadar devam ediyor..Servise götürdüm 350 liraya hallolunur dendi..Ama ben ne kadar da boya yaptırsam yine gelip çizecekler o yüzden o paraya balkona gece görüşlü kamera sistemi kurmaya kadar verdim..İnşallah denk gelir çizen şerefsiz...

GkySrl

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçmiş olsun öncelikle.Benim araç karalama tahtası gibi oldu.Kimi derin kimi pasta cilayla çıktı.Bizler okadar üstüne titrerken densizin birinin çizmesi.... ne kadar sövsekte boşa.

opelciyim58

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yazık Yazık Ne Hale Gelmiş İnsanlar KEndi Calısıp Emek Vermeyip Almadıgı İçin Yapması Kolay Geliyo :(

Firaty06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çizik arka çamurluğa kadar devam ediyor..Servise götürdüm 350 liraya hallolunur dendi..Ama ben ne kadar da boya yaptırsam yine gelip çizecekler o yüzden o paraya balkona gece görüşlü kamera sistemi kurmaya kadar verdim..İnşallah denk gelir çizen şerefsiz...

Öncelikle Geçmiş Bence yaptırın aracınızı nıye dıye sorarsanız çünkü bu halıyle baktıkca daha cok soguyacaksınız aracınızdan hangı acık renk olsa grı beyaz vb.. fazla bellı olmaz gozunuze carpmaz ama koyu araclarda gozunuze carpar