Arabama motor yaptırdım

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Önemli olan o zaten nadir abi, usta o kadar parayı alsın eyvallah ama karşılığında hakkını versin o paranın en azından huzurlu olur parayı veren insan.

mesut6

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ins memnun kalırım iyi olsun gönül rahatlıgıyla binelim diye ugrastık hep

uploader

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ustam eni konu sıfır yapmışsın motoru. İnşallah istediğin gibi olur ve uzun yıllar kazasız belasız kullanırsın. Resim çekip bu esnada da paylaşırsan güzel olur kanımca

DogukanGeyik

Kayıtlı Kullanıcı
44-Malatya
Siteyi ziyaret et
Hayırlısı olsun 5.000 lira azda değil belki yurt dışında parçaları daha önce getirip bu işi daha uygun fiyatlara kapatabilirdin.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ahmetokur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
E para verilmiş iş bitmiş artık.. Hani davası olmaz derler o hesap.. Hayırlı uğurlu olsun. İnşallah sorunsuz sıkıntısız ve en mühimi kazasız uzun yıllar binmek nasip olur.

göksel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
araç 2.2 motor olunca birde dizel olunca işler değişiyor :( maalesef yaş arttıkça piyasada parçası zor bulunup altın gibi oluyor,hayırlı olsun,inşallah sorunsuz kullanırsınız artık.

senih&asaf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kardeşim RABBİM güle güle ağız tadıyla binmeyi nasip etsin. artık olan olmuş pazarlık bitmiş araban yapılmış inşallah sana daha başka sıkıntılar çıkartmaz bunları en iyi yaşayanlardan biri benim :( senin yaptırdığın işi ben malesef iki kere yaptırdım. ilk yaptırdığımda iyi kazık yedim ikincide samimi bir arkadaşımdı daha ucuza yaptırdım. şimdi de paşalar gibi biniyorum.ALLAH kaza bela vermesin...

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hayırlısı olsun 5.000 lira azda değil belki yurt dışında parçaları daha önce getirip bu işi daha uygun fiyatlara kapatabilirdin.

Yurt dışından topluca parça getirmek ithalat yetkisi gerektiriyor. Gümrükten otomotiv ile ilgili parçaları sokma yasağı var. Gift etiketi ile geçiriliyor parçalar.

mesut6

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ustam eni konu sıfır yapmışsın motoru. İnşallah istediğin gibi olur ve uzun yıllar kazasız belasız kullanırsın. Resim çekip bu esnada da paylaşırsan güzel olur kanımca

Saolun ins diledigimiz gibi olur hepimizin uzun yillar kazasz belasz kullanmamazi tum ictenligimle diliyorum araci almama az kaldi resim de paylasacagm en kisa zamanda

HTC Desire X cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 14:36 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 14:32 ----------

Bizde oyle dusunduk fakat inanmayacaksiniz yurt disindan getrtmek cok daha pahaliya geldi soyle anlatayim sadece takim conta debriyaj set ve bilya fiyati 660 euro yani nerdeyse 2000 lira bn burdan ayni parcalari 1200 liraya temin ettim hepside orjinal debriyaj set ve bilya luk uzerindende luk cikiyo contalarda elring motorun uzerindende elring cikiyo

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 14:37 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 14:36 ----------

E para verilmiş iş bitmiş artık.. Hani davası olmaz derler o hesap.. Hayırlı uğurlu olsun. İnşallah sorunsuz sıkıntısız ve en mühimi kazasız uzun yıllar binmek nasip olur.

Aynen hocam saolun

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 14:42 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 14:37 ----------

araç 2.2 motor olunca birde dizel olunca işler değişiyor :( maalesef yaş arttıkça piyasada parçası zor bulunup altın gibi oluyor,hayırlı olsun,inşallah sorunsuz kullanırsınız artık.

Haklisiniz motor hacmi dizel olmasi ve yaygin olmamasi fiyatlari arttiriyo

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 14:43 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 14:42 ----------

kardeşim RABBİM güle güle ağız tadıyla binmeyi nasip etsin. artık olan olmuş pazarlık bitmiş araban yapılmış inşallah sana daha başka sıkıntılar çıkartmaz bunları en iyi yaşayanlardan biri benim :( senin yaptırdığın işi ben malesef iki kere yaptırdım. ilk yaptırdığımda iyi kazık yedim ikincide samimi bir arkadaşımdı daha ucuza yaptırdım. şimdi de paşalar gibi biniyorum.ALLAH kaza bela vermesin...

Saol kardesim Allah razi olsun ins sıkıntısz binerz Allah sanada kaza bela vermesin