Arabama arabayla tırmanmaya çalışmışlar.

DERSİMLİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Arabama arabayla tırmanmaya çalışmışlar.

sevgili dostum geçmiş olsun ama inan beterin beteri var benim aracı sol arkadan biçmişti bir servis aracı vuranı bulamadım ama gören olmuş bir okul servisiymiş plakayı alamamış gören teyzemiz camdan görmüş. Tampon yapıldı ama arka sol farım hala çatlak servise sordum 350tl fiyat verdiler şimdilik sıkıntı yaratmıyor ama su almaya başlarsa mecbur değişecez.

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Doğan abi çok geçmiş olsun.  :(

Böyle öküzler maalesef var. Benimde sürücü kapıma bir öküz kendi kapısını açarken toynağını çarpmış herhalde, çok belli olmuyor ama minik bir iz bırakmış.

Neyse ki tampona denk gelmiş abi, halledilmeyecek bir şey değil çok canını sıkma.

batigol1907

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

doğancım çok geçmiş olsun Allah beterinden saklasın moralini bozma hallolur forumumuz neşesine bişey olmasın yeter ki :)

C

cma

Bilgi Girilmemiş

çok üzüldüm . geçmiş olsun . ne demişler cana gelen mala gelsin ...

A14NET

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Doğan geçmiş olsun, böyle şeyler oluyor malesef.

Bende meganeII HB vardı. Topu topu 1,5 sene kullanmamışımdır. Arabaya sol arkadan 4 kere sürttüler. İş inada binmişti sürtüyorlardı, boyatıyordum.  :) Artık servisteki abi ile ahbap olmuştuk.  :)

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Dogan cim gecmis olsun tampon onemli degil yarim boyatirsin
Kaportaya surtmemis iyiki

A

aktaş

Bilgi Girilmemiş

doğan abi çok geçmiş olsun neyseki tampon sadece önemli bişe deil pastayla da çıkar arkadaşların dediği gibi.sen yine şanslısın dengesizin biri benim arka kapıyı sürtüp geçmiş kapının orta kısmında da göçme var öle duruyo dokunmadım :(

eRg

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Geçmiş olsun Doğan Bey. Sizde olanın aynısı benim arabada da var. İnanın ben artık alıştım, arabanın her yeri sürtme çizikleriyle doldu.

Ben şunu anlamıyorum, yıllardır aktif olarak araba kullanırım, ben niye gidip birinin arabasına vurmuyorum da önüne gelen benim arabama tıklatıyor yav?

Sıkmayın canınızı, Allah beterinden saklasın. Pasta-cila-boya koruma yaptırırsınız, hafif bir lokal boyayla geçer.