arabam LPGye geçerken duraksıyor

aycan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar arabam 97 vectra b lpg takılalı 2 sene olacak..ilk başlarda lpg ye geçişte hiç belli etmiyordu .ama son altı aydır benzinden lpg ye geçerken durasama yapıyor .filtrelerin ikisinde yeni değiştirdim .lpg yide sadece bp den alıyorum .garantisi bitmeden taktırdığım servise gittim ama sorunu bulamadı ve bendende bıktı bende artık gitmiyorum çünkü gidersem kavga etmekten korkuyorum garntinin bitmesine az kaldı..yardımlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler

aycan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sanırım bilgisi olan yok yada tenezzül edip okuyan yok .

Mel-a-ku

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
konuyla ilgili bilgim yok. yazinizi okudugumu bildirmek icin yaziyorum bunu da. yani tenezzul etmemezlik degil. bilsek yazardik. benim aracimda da hafif gecis belli ediyor kendini. benzin enjektorlerini kapatip gaz enjektorlerinin acilisi arasindaki milisaniye farklarindan oldugunu dusunuyorum. saniyenin cok daha azi bir sure yakitsiz kaliyor yanma odasi.

alperd

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sistemde başka bir sıkıntı yoksa geçişlerde stop etme veya arıza ışığı yakma gibi durumlar yoksa, geçişte sadece bir defa silkeliyor bir daha sorun olmuyorsa açık söyleyeyim paranızı ve vaktinizi boşa harcayıp bir de sinirlerinizi yıpratmayın, böyle binmeye devam edin kafanıza takmayın. dost tavsiyesi derler ya o hesap tecrübelerimle sabittir.

selam ve saygılar...

Son düzenleme:

aycan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yorum yapan arkadaşlara teşekkür ederim ..bugün lpg taktırdığım fimaya gittim ..aracımın kapğın 6 ay önce sökülmüştü ,o esnada lpg enjektörlerinin kablolarını sökmüşler ve takarken ters takmışlar .artık düzeldi ..bakalım soğukken belli edecekmi yarın belli olur

.:R

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tenezzül edilir elbette,
hatta sorun çözüldükten sonra bile geçmiş olsun diyenler olabilir...

Geçmiş olsun :))

vectra38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
O silkeleme yine olacak ama azalacaktır. O anda araç boğuluyor o yüzden öyle oluyor düşüncesindeyim.
Bu arada benim açtığım bir konuya hala tek bir cevap alamadım :) Oluyor böyle ama mutlaka cevap verilir bu tür konulara.

Son düzenleme:

aycan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
O silkeleme yine olacak ama azalacaktır. O anda araç boğuluyor o yüzden öyle oluyor düşüncesindeyim.
Bu arada benim açtığım bir konuya hala tek bir cevap alamadım :) Oluyor böyle ama mutlaka cevap verilir bu tür konulara.
yorumunuz için teşekkür ederim .artık benzinden lpg ye geçerken hiç belli etmiyor ilk taktırdığım günkü gibi.buji ve kablolarıda değiştirmiştim .tam bir roket oldu şimdi