Arabam kendini salmıyor

Rcpkcn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba abilerim kardeşlerim. Opel astra 1.3 dizel yarı otomatik 2012 model aracım kendini sıkıyor. Fren kendini sıkıyor bişey sıkıyor ama anlayamadım. Aracı istop edip 1 dk beklediğim de kendine geliyor yağ gibi gidiyor ama 2 3 km yapınca yine aynı sıkıyor ve yine istop edip bekliyorum. Balataları değiştirdikten sonra başıma geldi bu olay bin bir borç ile aldığım arabadan soğumak üzereyim. Daha önce başına böyle bi sıkıntı gelen var mı veya bi fikri olan var mı. Teşekkürler

Rcpkcn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba abilerim kardeşlerim. Opel astra 1.3 dizel yarı otomatik 2012 model aracım kendini sıkıyor. Fren kendini sıkıyor bişey sıkıyor ama anlayamadım. Aracı istop edip 1 dk beklediğim de kendine geliyor yağ gibi gidiyor ama 2 3 km yapınca yine aynı sıkıyor ve yine istop edip bekliyorum. Balataları değiştirdikten sonra başıma geldi bu olay bin bir borç ile aldığım arabadan soğumak üzereyim. Daha önce başına böyle bi sıkıntı gelen var mı veya bi fikri olan var mı. Teşekkürler
Ve yakıt tüketimi de haliyle artıyor

Mtunc

VIP Üye
33-Mersin
Siteyi ziyaret et
Balatalar değişti ise ayarlarına tekrar baktir derim. Gerçi yeni balatalar ilk kilometrelerde biraz alışması lazım ama sizin dediğiniz kadar da değil.

ilker2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yakıt olayına bakın bence yeni yakıt aldınızmı

Cemil

Yönetici
Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Yani balataları değiştirdikten sonra olduysa,büyük bir ihtimalle balata montajında bir terslik vardır..Montajı yapan yerler tekrar görüşün derim...

Rcpkcn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yani balataları değiştirdikten sonra olduysa,büyük bir ihtimalle balata montajında bir terslik vardır..Montajı yapan yerler tekrar görüşün derim...
Görüştüm fakat bana abd beynini değiştirttiler ve hala sıkıntı devam ediyor

Rcpkcn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yakıt olayına bakın bence yeni yakıt aldınızmı
Evet aldım. Araba kendini sıkıyor yakıt ile alakalı olduğunu düşünmüyorum

ilker2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim başıma benzer durum gelmişti.aracın gazına fazla yüklenmezseniz gaz yemede sıkıntı yaşamıyor.gaza biraz basınca benzer olayı yaşıyorsanız kesin akaryakıttan diyebilirim fazla gaz vermeden motora yüklenmeden bir süre kullanırsanız atacaktır.

addim27

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sorunu çözebildiniz mi?

SM-C5010 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi