Arabam çalindi

M. Özgür GÜRPINAR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar Bu Olayi Sizlerinde Başina Gelmemesi Için Anlatiyorum Lütfen Benim Yaptiğim Yanlişi Sizlerde Yapmayin.
Satilik Ilanlarinda Da Olan 2001 Corsami Acil Ihtiyacim Olduğundan Borçlarimi Kapatip Askere Gideceğimden Dolayi Satiyordum Bir Ay önce Bir Telefon Geldi Ve Tahir Yücel Adinda Biri Aradi Yildiz Otomotiv Den Aradiğini Arabamla Ilgilendiğini Söyledi Galeriye Gelip Gelemiyeceğimi Sordu Galeriye Gittim Ihtiyacim Da Olduğu Için Acele Edip Arabayi Bir An önce Satmak Istiyordum 13000 Ytlye Anlaştik Bir Gün Sonra Arabayi Teslim Edip Parayi Alacaktim Bir Gün Sonra Galeriye Gittiğimde Galerinin önünde Hiç Araba Olmadiğini Gördüm Ne Olduğunu Sordum Pazar Olduğu Için Yolun Kapali Olduğunu Arka Sokağa Biraktiklarini Söylediler Gerçekten Bende Araba Ile Oraya Gelememiştim Aramizda Sözleşme Yapmak Için Ruhsati Adama Verdiğimde Ruhsatta Bir Oynama Olduğunu Bu şekilde Satişin Yapilamayacağini Söyledi Ruhsata Baktiğimda Gerçekten Motor Ve şasi Numaralarinin üzerinin Tipekslenip Tekrar Yazildiğini Gördüm Trafik Muamelecisini Arayarak Sordum çocuklar Yanliş Yazip Tekrar Düzeltmişlerdir Satişta Problem çikabilir Değiştirelim Dedi. Bu Arada Kendi Aramizda Sözleşme Imzaladik Ama Tahir Yücel Bunun önemli Olamadiğini Eğer Problem Varsa Arabayi Kesinlikle Almayacağini Sürekli Tekrarliyor Beni Kendi Arabamdan şüphe Ettiriyordu Iş Yerinden Bir Kaç Saat Izin Aldiğim Için Ruhsati Sonra Değiştirebileceğimi Iş Yerime Dönmem Gerektiğini Söyledim Oda Arabayi Servise Gönderip Ekspertiz Aldiracağini Bu Arada Ruhsat Işlemlerini Benim Adima Yapabileceğini Emniyette Tanidiklari Olduğunu Ama Araçta Bir Problem çikarsa Arabayi Iade Edeceğini Ama Tüm Resmi Işlemler Için Vekalet Vermem Gerektiğini Söyledi Bende Galeri Olduğu Ve Konuşmalarina Güvendiğim Için Hiç şüphelenmeden Vekalet Verdim. Saat 14:30 Da Dükkanda Buluşmak üzere Ayrildik Arabanin O Anda Serviste Oldunu 14:30 A Kadar Resmi Işlemleri Ayarlamaya çalişacaklarini Her şey Yolunda Giderse Parayi Teslim Edeceklerini Söylediler. 15:00 Gibi Dükkana Gittim Işleri Hallettiklerini Paranin Havale Ile Geleceğini Beklememi Söylediler 17:00a Kadar Bekledik Tabi Sürekli Telefonla Konuşuyorlar Bak Müşterimiz Bekliyor çok Mahçup Olduk Filan Diyorlar En Sonunda Bankalarin Kapandiğini Yetiştiremedikleriniyarin öğlene Kadar Mutlaka Vereceklerini Söylediler Arabayi Istedim Istanbula Diğer Galerilerine Gönderdiklerini Sürekli Aklima Kesinlikle Kötü Bir şey Getirmememi Söylüyorlar Istemezsem Yarin Arabayi Getirebileceklerini Belirtiyorlardi Ağizlarindan Allah Peygamber Zikri Düşmiyen Bu Adamlara Içimden Bir Yandan Inanmak Bir Yandanda Hemen Polis çağirmak Geçiyordu Ama Ben Inandim Yanliş Yaptim Vekaleti 04/03/08 Saat 10:00 Da çorluda Verdim Tahir Yücel Arabayi 13:30 Da Silivride Satmiş O Saatlerde Araba çoktan Uçup Gitmiş Bense Hiç Bir şeyden Haberim Olmadan Adamlarin Karşisinda Oturuyordum Bir Dahaki Gün Galeriye Gittiğimde Kapi Duvardi Günlerce Telefonda Konuştuk İsmi Duyulmuş Abilere Arattik Bu Gün Getiricem Yarin Getirecem Diye Günlerce Oyaladi Durumunun Kötü Olduğunu Zaman Tanimamizi Söyledi Yerine Araba Getireceğini Söyledi Ve En Sonunda Telefonu Kapatip Ortadan Kayboldu şu Anda Her Yerde Bu Adama Ait Bir Iz Ariyorum Ama Yok Vekalet Ve Aramizda Yaptiğimiz Satiş Sözleşmesi Oldu Için Yasal Hiç Bir Hakkim Yok.
Hak Hukuk Adalet Yüce Allah'in şahitliğinde Tahir Yücel'in Ve Benim Aramda Kaldi. Benim Aklim Almiyor Midem Kaldirmiyor Insan Nasil Başka Birinin Malini Parasini çalip Bunu çoluğuna çocuğuna Yedirebilir Yada Nasil Yiyebilir. Ben 13000 Ytl Ile ölmem Allah Sağlik Sihhat Nasip Ederse çalişir Borçlarimi Kapar Ileride Yine Bir Araba Alirim Hatta Daha Iyisini Alirim Ama Alnimin Teri Ile çalişarak Alirim çalmak çirpmak Aklimin Ucuna Bile Gelmez. Ben Bu Sikintilari Bir Kaç Sene Içinde Atlatirim Peki Tahir Yücel Bu Hesabi Yüce Allah'a Nasil Verecek???

önder61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
özgür kardeşim gerçekten çok büyük geçmiş olsun ama buradan hepimizin ders çıkarması lazım bu adamlara gerçekten güven olmaz inş bi şekilde o adamlara ulaşır paranı alırsın tekrar büyük geçmiş olsun

efeeryurt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok geçmiş olsun kardeşim, Allah'ından bulurlar inşallah...!!

gokalp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok geçmiş olsun allah kimsenin başına wermesin onun burnundan fitil fitil gelir sen merak etme

Vladimir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun çok

halilakel

Kayıtlı Kullanıcı
33-Mersin
Siteyi ziyaret et
çok geçmiş olsun ; bence iyi bir avukatla görüşün; belki telefonu falan geriye dönük tararlar ; belki gsm operatöründen konuşma kayıtlarını alırlar; mahkemede işe falan yarar, peşini bırakmayın......

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende çok üzüldüm çok kötü olmuş çalış çabala ihtiyaçlarından kıs araba al biri gelip olmayacak şekilde elinden alsın Allah yardımcın olsun vekaleti vermeseymişin keşke