arabada hızlandıkça teybin seside artıyo

dreamin34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arabayla hızlanınca arabadaki motor sesi arttıkça radyonun seside artıyo 2001 astra elegance aracımda ama bariz bi artıç var öyle piskolojik değil hissediliyo scenic II var şirkette ondada var bu özellik acaba bizim araçlardada varmı yoksa gerçekten benim araca has bi durummu :D cd dinlerkende yapıyo bunu radyonun frekanslarıyla olan bi durum değil yani​

Webeffect

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu gayet normal ve güzel birşey :) ve gerçekten çok iyi bir uygulama. Ben teybi değiştirdikten sorna anladım degerini.. hızlandıkça habire sesi kısıp açiyorum vs..

radyo cd hepsinde olur bu olay..

eger iptal etmek isterseniz 1 ve UML tuşlarına basılı tutun dııd sesi gelecek. çıkan degeri düşürürseniz ses açip kısmada azalir..

(tuş kombinasyonunu yanliş hatirliyor olabilirim)

KRAL

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
beni gıcık eden bi özellik ya

dreamin34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bencede süper bi özellik ben çok memnunum ama eskiden yoktu yeni oldu bişşiler yaptım teypde bi menü geldi ordan sesi en son seviyeye çıkartmıştım seside artmıştı çok memnunum aracımın ses sisteminden ve teybimden 4lü cd changerım var arka koltuklarda ve ön koltuklarda hapörlör var ön konsoldada bişi var tız mı mit mi ne süper valla :D

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim arabada da vardır kesin ama kapalı dır herhalde nasıl açılıyor cd30 larda bilen varmı.

.:Rivendell:.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende kitapçığı karıştırırken farkettim anlatılan şekilde uyguladım ama ya ben aktif hale geçiremedim yada sesin attığını anlayamıyorum.