Araba karıncalandı

DERSİMLİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Araba karıncalandı

bethesda link' Alıntı:
Bahçedeki karıncalar organize olsa yönetime el koyar o derece.
Araçta nasibini almış, uzun yol sonrası aracın önünde sinek cesetleri malum. Muhtemelen karıncalarda olay yeri imceleme olarak tek sıra halinde arabaya doğru yol yapmış, konvoy ön kaportayı da içeriyordu. Kaputta da vardı birsürü karınca. Ve son olarak bir tane de kabin kısmında gördüm. Hemen aracı yıkatmaya götürdüm. Yıkamacı zaten ayrı olay, kafasına göre yıkamış. Neyse velhasıl 1 hafta oluyor olaydan beri, bugün yine ön lastiklerin ön çamurluk kısımlarında her iki taraftan karınca arkadaşları gördüm yine. Dosta güven düşmana korku salacak sayıdalardı.
Netice olarak ne yapayım, bi tavsiye öneri lütfen. ևok canım sıkıldı duruma yeminle.

Hiçbirşey yapma, geldikleri gibi giderler.  :)

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

Aydn link' Alıntı:
Bizimkisi sadece bir sinerji. Sen birde sinekle mucadele ruhumla tanissan...

Ben bunu (mini lav silahı) genellikle bebeklik arkadaşımla mücadele de kullanıyorum. Ula herifi 25 senedir evde deodorant ve çakmakla kovalıyorum hala ilk günkü kadar zevkli. ((:)

Ayrıca bir odaya kaçıp kendini kilitlerse kapı altından ve anahtar deliğinden alev püskürtmenin dayanılmaz keyfini de tavsiye ederim. Sinek böcek falan yalan yani. En güzeli arkadaş üstünde. (:)

hosta1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Aydn link' Alıntı:
Ben toplu haseratla mucadelede gunaha girme taraftariyim. Alkollu sprey kolonya ve zippo cakmak ile dragon gibiyim. Cok gunah cok yanlis ve cok canice evet ama kirip gecirmezsem cozum bulamiyorum :(
Adam tam bir suç makinası Rıza Baba :D
Kardeşim ne yaptın sen yaa dragon felan Tamam mersin yanıyor anladık da bide sen yakma  bari 011zaa

Aydn1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

hosta link' Alıntı:
Adam tam bir suç makinası Rıza Baba :D
Kardeşim ne yaptın sen yaa dragon felan Tamam mersin yanıyor anladık da bide sen yakma  bari 011zaa

Hayvan bundan anliyor usta. Burasi Mersin yani nem kafayi yedirtiyor. Sinek bile sicaklayinca uzerime raid sıkarlarda serinlerim diye dibimizde ucuyor. Mor isiklarla pavyona cevirdim odayi ona bile bagisiklik kazandi kerata 40-50 walt ile oyun oynuyor. Neyse ki cevrede insaat kalmadi eskisi gibi sinek olmuyor.