Araba Almak İstiyorum Yardım Lütfen ( İlk Arabam )

turkerrr

Kayıtlı Kullanıcı
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
dizel kalkışta ağır olsada hızını alınca çekişi güzel vergi avantajıda var...

Fastex1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
alacagımız aracı servıste expertız e soktugumuzda %100 butun herseyı ıle kesın seyler alabılıormuyuz ? yanı guvenımız tam olabılır deılmı ? a dan z ye her seyı soyluorlarmı ? 1.3 alıcam kararı verdım turbo suna ıyı baqtır dıorlarda ondan sordum

burak loves opel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ekspertiz raporunda aracın motoru değil, kaporta durumu inceleniyor diye biliyorum. Yani değişen, boya, vuruk-çırık ve benzeri.

Fastex1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ekspertiz raporunda aracın motoru değil, kaporta durumu inceleniyor diye biliyorum. Yani değişen, boya, vuruk-çırık ve benzeri.

o konu hakknda kesın bılgısı olan yada onerebılcegı bı yol olan bırısı varmı acaba

opc line

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
alacagımız aracı servıste expertız e soktugumuzda %100 butun herseyı ıle kesın seyler alabılıormuyuz ? yanı guvenımız tam olabılır deılmı ? a dan z ye her seyı soyluorlarmı ? 1.3 alıcam kararı verdım turbo suna ıyı baqtır dıorlarda ondan sordum

expertiz olayi arkadaslarinda dedigi gibi kaporta ,baya,kazasi belasi varmi diye arabayi tabiki testede sokabilirler ama o an aracta herhangibir sorun yoksa hatada göstermeyebilir,yani expertiz okey dedikten sonra yolda herhangi bir sorunlada karsilasabilirsin araba isi bana kalirsa tamamen sans isi ama benim fikrimde dizelden yana cok uzun arastirmalardan sonra yillarca kullandigim benzin olayindan vaz gecip dizele döndüm bir bucuk yildir kullaniyorum memnunum dizel dogru bir secim diyorum..