araba alıcam yardımlarını beklıyorum

jr1905

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1.4 corsa var bende 3 kapılı ve lpgli . Ama satıp satmamak arasında kararsızım bi dünya masraf yaptım araca. Bi arkadaşımda 106 gti satıyor onu alıp almamak konusunda karar veremiyorum bana çıkartabileceği masraflar korkutuyor bir tarafta 50-60 bin sıkıntısız binebileceğim corsa diğer tarafta da tamamen kapalı kutu bi gti. eğer düşünürseniz resimlerini göndereyim aracın bende o sırada karar veririm belki en azından kafamda bi fiyat oluşur daha internete ilan flnda eklemedim.

metin_7

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1.4 corsa var bende 3 kapılı ve lpgli . Ama satıp satmamak arasında kararsızım bi dünya masraf yaptım araca. Bi arkadaşımda 106 gti satıyor onu alıp almamak konusunda karar veremiyorum bana çıkartabileceği masraflar korkutuyor bir tarafta 50-60 bin sıkıntısız binebileceğim corsa diğer tarafta da tamamen kapalı kutu bi gti. eğer düşünürseniz resimlerini göndereyim aracın bende o sırada karar veririm belki en azından kafamda bi fiyat oluşur daha internete ilan flnda eklemedim.

tabıkıde hemen beklıyorum fotolarıı aklınızdakı fıyatıda yazarsanız sevınırım?

jr1905

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

tabıkıde hemen beklıyorum fotolarıı aklınızdakı fıyatıda yazarsanız sevınırım?

Abi işte aklımda bi fiyat yok ve gerçekten karar vermekte zorlanıyorum aracı kasım gibi 14 bin liraya almıştım yaptığım masraf 2.500 lirayı buldu direksiyon kutusuna kadar yaptırdım ama sattığım takdirde en az 1-2 bin lira zararım olacak belki de daha fazla o düşündürüyor işte beni.
Gece yağmur yağdı ama şimdi inip çekeyim fotoğraflarını :)

metin_7

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Abi işte aklımda bi fiyat yok ve gerçekten karar vermekte zorlanıyorum aracı kasım gibi 14 bin liraya almıştım yaptığım masraf 2.500 lirayı buldu direksiyon kutusuna kadar yaptırdım ama sattığım takdirde en az 1-2 bin lira zararım olacak belki de daha fazla o düşündürüyor işte beni.
Gece yağmur yağdı ama şimdi inip çekeyim fotoğraflarını :)

lpg varmı peki aracta? kazası degısenı boyası fln varmı km kac?

metin_7

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
lpg var sol ön çamurluk ve sol kapı boyalı sadece değişen yok 164 bin km de.

tmm krıterler uyuyor hocam lpg yenımı takıldı fotolarını beklıyorum ıse gıdıcem yrn cwp verebılırım sen buraya ekle beklıyorum saol

jr1905

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

tmm krıterler uyuyor hocam lpg yenımı takıldı fotolarını beklıyorum ıse gıdıcem yrn cwp verebılırım sen buraya ekle beklıyorum saol

Lpg nin garantisi bu ay bitti sanırım aldığım arkadaş garanti belgesini fln vermişti torpido da duruyor bakarım ne zaman takıldığına.ben size pm olarak atarım fotoğrafları.

Resimleri pm olarak attım.

Son düzenleme:

metin_7

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Lpg nin garantisi bu ay bitti sanırım aldığım arkadaş garanti belgesini fln vermişti torpido da duruyor bakarım ne zaman takıldığına.ben size pm olarak atarım fotoğrafları.

Resimleri pm olarak attım.

baktım hocam fotolar cok kucuk oldugundan bırsey anlasılmıyor ama temız gıbı duruyor istanbuldamısınız acaba nasıl bakabılırım araca ve ıstedıgınız fıyatı dusundunuzmu?

myugurge

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Corsa corsa corsa :)