Anti-DOĞUŞ !

Jettaco

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aynı motoru taşıyan bir arabam var biliyorsun dostum, tıkır tıkır çalışıyor araba ama akü zayıflığı gibi bir olayı teşis edemeyecek kapasite?de bir yetkili servis... garantisi bitmiş arabaya bu denli özen gösterilmesi sizin işte bir iş olduğunu sezdiriyor ama neyse :D

Bizdeki biraz takıntı aslında kardesim..ufak tefek sorunlardan dolayı sağa sola baktırdıgımızda olmuyor değil ancak sanayi ustasıyla iş yapmak daha sıkıntılı aslında..birde yıllardır araçlarımız servise gitmiştir bakalım astranında geldi ama km daha 17 bin olunca götüresim gelmiyor..ne işi sezdin yahu :)

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bizdeki biraz takıntı aslında kardesim..ufak tefek sorunlardan dolayı sağa sola baktırdıgımızda olmuyor değil ancak sanayi ustasıyla iş yapmak daha sıkıntılı aslında..birde yıllardır araçlarımız servise gitmiştir bakalım astranında geldi ama km daha 17 bin olunca götüresim gelmiyor..ne işi sezdin yahu :)

baklavayla mı gittiniz servise falan dedim içimden :D

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben peugeot için yetkili seevisimden memnunum yalan yok :)

Rozetmen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşım 1.2 tsi yeni kasa leon kullanıyor.geçen bende kullandım gayet keyifli.garanti bitene kadar yetkili servis sonrasında özel serviste Bakım yaptıracak.zaten Doğuş otonun sattığı bütün markalarda böyle yapmak gerek,alırken bizde bi ton marka gezdik japon grubunda de az yakan güzel bi benzinli olsa bütün araba pazarı japona kayar ama hala eski düzen atmosferik kullanmaya devam ediyorlar.ne yalan söyleyim şehir içi 100kmde 6.7 lt Kullanımı düşündükçe benimde astrayı satıp leon alasım geliyor.

iPad'dan gönderildi .