Ankaralılar aman dikkat

vectra cosworth

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlarım aman ha dikkat bu aralar camlarda film ve eksoza fena şekilde emniyet takmış durumda ..resmen Ankarada araç bırakmadılar ...geçen gene bahçelinin 7.cadde çıkışında hiç durdurmadıysa 50 araba durdurup ceza yazdı ve tam köşede oturuyordum tek tek izledim ...sırf eksoz-plaka- ve cam filimine takmış durumdalar ....aman dikkat edin ve ağır cezalar kesiyorlar ..herhalde müdür bitiricem demiş bu ankaradaki araba olayını çok sağlam tutuyorlar...ceza yemeyen arkadaşım kalmadı ...zaten bahçeli 7 .caddeye sakın girmeyin ...tabi modifiyeli olan araçlar için söylüyorum tunalı çıkışı kızılay girişi çıkışı emek sıhıye-ulus tarafı ....buralar benim gördüğüm yerler sadece..özellikle cam filimine fena takıntı yapmışlar ya..

KRAL

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
kızılay harıc her yere gırerım:D cadde sonunda zaten çevirme oluyodu:D bgun kızılayda parktan ceza yıodum onu bıle sıldırdım:D

KRAL

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
hahah nası olcak yalvardım:D bıde resım cekme modası cıkmıs:d ole kagıt makbuz falan yok yanı:D

vectra cosworth

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bak sennn vay ...foto hea hmm iyi fikir...neyse iyi yırtmışsın ..zaten ben kızılaya giderken metro seçeneğini kullanıyorum arabayla oraya gitmek ölüm..aklıma İstanbul geliyor.

KRAL

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
ya ben buluodum yer ama her buldumda resım cektılerse aywayı yedım ben:D

senturk35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben askerliğimi ankarada yapmıştım. Sırf araç sevdamdan 7. caddeye bir cafeye oturup gelip geçen modifiyeli araçlara bakardım.

7. caddeye gelen modifiyeli aracın haddi hesabı yoktu o zamanlar şimdi nasıl bilmiyorum.

selo06

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Nasıl bitircekmiş ya,zor o biraz,kayseri de bitirebilmiş mi? :D :D Uyarın için teşekkürler bu arada....

vectra cosworth

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben askerliğimi ankarada yapmıştım. Sırf araç sevdamdan 7. caddeye bir cafeye oturup gelip geçen modifiyeli araçlara bakardım.

7. caddeye gelen modifiyeli aracın haddi hesabı yoktu o zamanlar şimdi nasıl bilmiyorum.

şimdide gelenlerin haddi hesabı yok ama ceza yiyenlerinde haddi hesabı yok vallaha..:)

vectra cosworth

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Nasıl bitircekmiş ya,zor o biraz,kayseri de bitirebilmiş mi? :D :D Uyarın için teşekkürler bu arada....

sölenilenlere göre müdür çok sıkıymış ve gerçekten kayseride birtane modlu araba bırakmamış ..öle diyorlar vallaha..