ankara'da lastik değiştiren ve depolayan yer

san

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
malum kış geliyor..
Ankara'da yazlık lastikleri çıkarıp kar lastiği taktırabileceğim ve çıkarttığım lastikleri depolayan bir yer var mı?
yaz geldiğinde de aynı yere gidip hiç lastik taşıma ile uğraşmadan evde-balkonda yer aramadan tekrar değiştirebileceğim bir yer arıyorum.
bildiğiniz yerleri fiyatları ile yazarsanız sevinirim...

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Bildiğim kadarı ile yok yine en güzeli evde olması bence. Bende değiştireceğim ama ben lastikleri sök tak yerine jant alıp onun üzerine kışlıkları taktıracağım o şekilde kullanacağım. Sana da tavsiye ederim. Eğer iki lastik değiştirecek isen bir tane klasik jant al birde istedme jantın var üzerine lastikleri taktır sonra arabanın altında çıkanın birini de arabaya istedme olarak koy elinde bir lastik kalır onun da saklanması kolay olur ;)

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Abdülkadir Özcan bir aralar lastik depoluyordu.

LND

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dikmen tarafında var.
nerrdesiniz

tasmaniandevil

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Samsun yolunda(ankamall tarafına giderken BP yi geçince) cihan lastik var. Daha önceki aracımda orda değiştiriyordum, saklıyorlardı. 20 TL gibi bir rakam sanırım 4 lastik. Ama kesin diyemiyorum. Şimdi Etlik te Ayvalı caddesini yukarı çıkarken sağda bir lastkci var oraya bırakıyorum, burda da fiyat aynıydı, bu yıl gitmedim daha.

junioryay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.realkrom.com
Yıllardır bu işi yapan yer var. Yenimahalle hemen girişinde Sağda Kiraz oto lastik var. Depolamada falan hepsini yapıyorlar.

KRAL

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
opak