Ankarada kameralı radar olan yerler

phoenix78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İnternette gezinirken böyle bir yazı ile karşılaştım paylaşmak istedim. Belki daha ayrıntılı paylaşılan sitelerde vardır ama benim bulabildiğim bu. Umarım bu vesile ile aracınızı yavaş sürer, farketmeden küçük farklar ile radara yakalanmazsınız.

http://www.ensonhaber.com/Ic-Haber/225998/ankarada-kamerali-hiz-radari-hangi-saatlerde-nerede.html

http://www.teknolojiherseyim.com/ankarada-kamerali-radar-olan-yerler/

Son düzenleme:

burak loves opel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu radarlar hoşuma gidiyo. En azından zikzak makas atan, sadece kendi değil başkalarının hayatıylada oynayan baba parası arabasına binmiş dallamalara da bir ders olur.

alperuzi

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Hehe, Eskişehir yolundakine ayarlardır ayar çekiyorlar. Ne zaman geçsem ya üstünde ya da etrafında ellerinde laptop, ekipman bir düzine insan oluyor :)

phoenix78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu radarlar hoşuma gidiyo. En azından zikzak makas atan, sadece kendi değil başkalarının hayatıylada oynayan baba parası arabasına binmiş dallamalara da bir ders olur.

katılıyorum

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et

Valla haklısın. Bu zibidiler daha tehlikeli. 70 ile gidilecek yerde adam gibi 80 le gitmek fazla tehlike yaratmayabilir ama makas atmak herzaman tehlike yaratır. Asıl tehlikeli araç kullananları biraz terbiye etmek lazım.

ekselans0001

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
paylaşım için teşekkürler