Ankara'da Dyno??? Yardim

MadeN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi anlamadımki? erkaya da veriler normalden yüksekmi çıkıyor?

yada urazların farkı ne?

RespecT

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
60 ytl mi.30 diye biliyorum.

LND

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Emre abi ben 60 diye biliyorum ordaki fiyatıhic birebir gidipte fiyat sormadım.Alperden duydum 60 ytl ide,burda farkı Emre abi acıkladı.daha da detaylı acıklanabilir ama sonuçta 2 firmayı karşılaştırıyor olacagız, ne ticari ahlaka ne esnaflıga yakısır.Emre abinin dedigi gibi dyno cok farklı ve cok dikkat gerektiren bişeydir.bende bosch servisinde dynoya cıkardım aracımı bekledigim bi sonuc cıktı, ama ne kadar dogru ne kadar yanlış bilemicem.zaten mantıklı olarak düşünülürse hiç bir dynoya güvenilmemelidir.ben şu yüzden dynoya para verdim.eger yüksek ölcüyorsa yüksek ölcsün önemli degil ama aracımda yapacagım değişiklik(motorda) öncesi ve sonrası ne oldugunu görmek için.bunuda beygir olarak degil % hesabıyla karşılaştıracagım.bende erkaya da cıktımbana göre saglıklı cıktı.belki daha profosyonel ölcümle daha saglıklı(belki daha düşük bi sonuç) alabilirdim.neyseefazla takılmayın bence bu dyno olaylarına:)yanii standart arabaya binipte dynoya cıkmanın anlamı yok(Emre abi sen haric:D)

bugraGT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tabi canım sıkıldı ya düşük cıktı diye ama bende boş halini bi görüyüm yapıcaklarımın faydası ne olcak diye teste girdim

sıralamamda
kat iptali
kutu içi performans filtre
chip tuning
emme manifoldunu temizlettircem
performans buji

170-180 arası geliyorum :D 180 hayal ama 170 i 0,1 geçsin razıyım çok mutlu olurum otomatikman volvo s40 2.0t leri devre dısı bırakıcam Allah ın izniyle ;)

LND

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hahahah:D

ne yanii bugra sen şimdi 1.8T passatları 150 hp yaa hanii devre dışımı bırakıyosun:)

süper yaaa:D

bugraGT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
neden olmasın :)
turboları tıkanır bişey olur onlara ;)

210nm miş ya:( passatlar için ayrı bişey düşünücez onlarda kat iptali ve chipi beklesin :S