Ankara vectra B elektrik işleri için...

Rotweiler

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.azmiallusoglu.com
Selamlar,

Geçen yaz ingiltere'den getirtttiğim orijinal mercekli fark takımını sağolsun Salih usta yaptı ama şimdi elektrikli ayna ve birtakım elektronik montajı da yaptırmak istiyorum, Salih usta pek yanaşmıyor niye bilmiyorum. "Uzun iş o abicim, hat çekilecek, beyne kablo çekilecek..." diyip duruyor.
E iyi güzel uzun iş de, yapılmaycak iş değil.

Neyse, soru şu: Ankara'da opel elektriğinden anlayan bildiğiniz bir elektrikçi var mı Salih usta dışında?

Şimdiden teşekkürler.

suatozt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selamlar,

Geçen yaz ingiltere'den getirtttiğim orijinal mercekli fark takımını sağolsun Salih usta yaptı ama şimdi elektrikli ayna ve birtakım elektronik montajı da yaptırmak istiyorum, Salih usta pek yanaşmıyor niye bilmiyorum. "Uzun iş o abicim, hat çekilecek, beyne kablo çekilecek..." diyip duruyor.
E iyi güzel uzun iş de, yapılmaycak iş değil.

Neyse, soru şu: Ankara'da opel elektriğinden anlayan bildiğiniz bir elektrikçi var mı Salih usta dışında?

Şimdiden teşekkürler.

Tam Salih Usta diyecektim. Sen seçenekleri bayağı daraltmışsın :))

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Elektrikli aynadan kastını tam idrak edemedim ben şef, benim arabada elektrikli ayna var mesela kontrol tuşlarına basınca vıyt vıyt makina sesi çıkartıp kıpırdıyolar :D , sen ufo tarzı ısıtıcı falan mı koyacaksın, yada pikaçu gibi bişey mi yaptıracaksın aynalara :maden: :rakir:

Rotweiler

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.azmiallusoglu.com
Yok,

benim araç GLS olduğu için aynalar manuel. Elektrikli ve ısıtıcılı olanlarını getirttim, onu taktıracağım.

RespecT

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu tir işleri yapacak adam bulmak sıkıntı malesef.Profosyonel adam iş ayırt etmez.Parasıyla olduktan sonra söyler bedelini , sana az gelir , çok gelir o başka.
Ama Salih abinizde dahil olmak üzere sanayide durum bu işte.Yapacak birşey yok.
Araştıracaksın mecburen.

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Bu tir işleri yapacak adam bulmak sıkıntı malesef.Profosyonel adam iş ayırt etmez.Parasıyla olduktan sonra söyler bedelini , sana az gelir , çok gelir o başka.
Ama Salih abinizde dahil olmak üzere sanayide durum bu işte.Yapacak birşey yok.
Araştıracaksın mecburen.

İşte bende buna çok kızıyorum. Usta adam iş seçmez. Evet dediğin gibi örnek 5 TL ise bu işin ederi 5 TL der. Yaptıracak kişi de değerlendirme yapar ve ona göre işine gelirse yaptırır. Ama bizim ustalar bir garip kardeşim onun işi çok bilmem eee kolay emek var mı? Hayrına yap diyen de yok sana... sorun ne o zaman? Sorun şu bizim ustalar beş dakika da beşiktaş olarak işlere bakıyorlar. Hemen yapalım da paramıza bakalım mantı. Başkada bir şey değil.

EthemBozkurt

Yönetici
Moderatör
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
vakit skıntısı olmasa hallederdik. ankarada benden iyi opel elektriğinden anlayan bulamazsın :) tabi cengizde ankaraya geldi oda var :)

Rotweiler

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.azmiallusoglu.com
Valla keşke buluşulabilse de halledilebilse.
İşin ilginci ben de işten vakit bulamayıp ücreti mukabilinde yaptırayım diyorum. Yoksa tutorial felan deşip öğrenecem ama, işte...

Ayrıca yukarıdaki Usta için söylenen yorumlara da katılmamak elde değil. Kızmıyorum ancak, üzülüyorum. Sonuçta emeğin karşılığını gerek hoş sohbet olsun, gerek referans olarak olsun, gerek ise maddi olarak olsun fazlasıyla veren bir adamım.