Ankara sigorta rezaleti!

scorpios

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
10 gün önce aracıma arkadan bir bayan çarptı,arkayı dağıttı.Servise verdim,karşı tarafın sigortası zararı karşılayacak sözde lakin bagaj kapağını çıkma almasını söylemiş ustaya gerizekalı sigorta experi.Orjinali çok pahalıymış,zaten benim araç 97 model olduğu için yıpranma payı varmış.Onun için yeni orjinal parça olmazmış.Şimdi bununla uğraşıyorum.Ankara sigorta gördünüz mü radyasyondan kaçar gibi kaçın.:mad::mad::mad:

Mustafaeren

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abı ara sıgorta fırmasını bas kalayı bence sacmalıga bakarmısın sen ya exper ı orda bagaj kapagı yerıne takmak lazım bence...

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
Aynen arayıp sert çık. Ben olsam yetkili servise bırakırdım, görürlerdi o zaman masrafı!

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Aynen arayıp sert çık. Ben olsam yetkili servise bırakırdım, görürlerdi o zaman masrafı!

Aynen öyle yapmak gerek. O servis gerekeni yapar adamın da canına ot tıkar kuruşunu sonuna kadar söke söke de alır. Sıkıyorsa vermesin?

fourtyseven

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
takılan parcaların orjınal veya muadılı olması gerek sigortacılık kanuna göre hiç zora gerek yok sulh hukuk mahkemesıne tespite dair bilirkişi veya keşif talebi yaptırın ardından aracınızı nasıl yaparlarsa o şekilde teslim alarak dava açabılırsınız sanırım sızın servısı sıkayet etmenız gerekıyor servıste sıgorta sırketını dava edecek bır avukat daha yardımcı olur

kamu78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
En güzeli hakkını hukiki yollardan arayacaksın vede lehine olur

scorpios

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar o dava on yıl sürer.Bu işi başka şekilde halletmek gerek.Yarın kendisiyle bir konuşacağım laftan anlarsa iyi, yok anlamzsa bakıcaz bir çaresine.

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ekspere sövün halloluyor :D adamlar tipo slx 4 milyar kasko bedeli çekmişler araba piyasada 8 bin lira :D abimin müşterisiydi 4 bine bana tipo bulun ben alacam dedi yoksa benim arabamı toplayın dedi eksper gak guk etti. ekspere sövünce işler düzeldi :)

sas_sas

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Experin dilini öğrenip o dille konuşmakda yarar var....