Ankara şaşmaz KARLIKÇI HALİL YARDIM

gkylmzZz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Dediğin gibi ya paraya kıyıp orijinal aksesuar kullanacaksın ya da yan sanayi ürünlerin kusurlarını peşin peşin kabulleneceksin.

İnce eleyip sık dokuyan titiz, pimpirikli araç sahipleri araçlarında kullandıkları basit/ucuz ürünlerin yol açtığı hatalar nedeniyle sürekli rahatsız olacaklar, gözleri hep o parçanın yol açtığı hatanın üzerinde olacaktır :( .

öğrenciliğin gözü kör olsun o zaman :)

gkylmzZz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
egzoz yakışmış. ben de Odak Dynamics çalışanlarından Çağrı Bey ile görüştüm. ilerleyen zamanlarda difüzör görünümlü arka spoiler taktıracağım şimdikinin yerine.

yakışır abime :) dün opelin sitesinden opc corsalara baktım da...ilerde birgün bir iş sahibi olursam...benimkini satıp üstüne kredi çekip almayı düşünüyorum valla 30 milayr kredi girecekse girsin :) arabayı kullandıkça aklımdan biraz da olsun çıkar borç falan :)) opc istediğim o ruhu tamamen yansıtan tek araba abi ya..

Kontrol Ünitesi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
birde ben öğrenciyim arabamı sevmek suçmu bee :)) 1000 lira ile 3 ay geçinen aile var yahu opan vicdansız ama yaptımı da yapıyor arkadaş..

Aynen katılıyorum..Ben c1 kasa irmscher laser panjur sordum odak opele...Çünkü orj opel aksesurlarının Türkiye disbrtörü bunlar.. 589 tl dediler..Sonra 250 tl ye tertemiz buldum...

burak44

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla kardeşim ben şunu gördüm arabaya bişi yapıosan orijinal yapıcaksın varsa paran vericen opana 1000 lira takıcak spoyleri..yoksa esnaf fiber miber yamultuyo bırakıo içine de sinmio

fiberi hiç bir zaman önermiyorum hem tam oturmuyor hem kalıp hataları var hem de yapmacık duruyor. onun için her zaman orj parçalar kullanın. opcline, irmsher veya steinmetz gibi parçalar
biraz daha kaliteden ödün verecekseniz reiger, zender gibi

gkylmzZz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
admin konuyu kapatablirz

serkan-g

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
konu hakkında kapatma istemi olmuş ama 3-4 yıl öncesine dair bir yorumumu paylaşmak isterim..

aracıma spoyler taktırmak için gittiğimde 1 gün öncesinde karlıkçı halil e iş yaptırmış 2 kişinin yapılan işleri düzelttirmek için dükkanda beklediğini gördüm ve araçları incelediğimde çok şişirilmiş olduğunu gördüm.

ince işçiliği ve kusursuzluğu seven kişilerin uzak durması gereken yerler bence.zaten yolunu tutmuş tofaşk çıların ve dolmuşçuların gözbebeği bir dükkan işte.bununla kurtardığınıza şanslısınız bence.

ivedik sanayi de spoyler dünyası diye bir yere yaptırdım daha sonra, sanırım onlarda fabrikasyon olarak geliyo bu tarz ürünler ve daha sorunsuz düzgün bir montaj oluyor.

sizin konunuzda tüm site üyelerini ve google dan gelen son tüketicileri de uyarmış olalım uzak dursunlar.saygılar...