Ankara Reis Opel Rezilliği.

wings35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar kendime Astra j aldım. malesef reis otodan alma gafletinde bulundum. aracı temizlememişler bile. üstü başı toz içindeydi neyse çok sorun değil.

1 hafta sonra kankam için almaya gittik. oda astra sedan dizel almaya karar verdi. neyse aracı almaya gittiğimizde sileceklerin ordaki camın birleştiği yerdeki plastiğin çizik olduğunu gördük ve söyledik neyse değiştirdiler. arkasından aracı aldık yola çıktık 2-3 dakika içinde radyo sistemi kapandı bi daha açtık kapandı cd koyduk kapandı falan filan. ertesi gün aracı götürdüğümüzde aaaa sorunmu varmışş ne varki?? siz radyo kullanmayı bilmiyorsunuz falan. ayarlarını yanlış yapmışsınızdır yanlış tuşlara basmışsınızdır...falan filan tabii insan bunları duyunca çıldırıyor. sanki karşılarında çocuk var. neyse radyoyu denemek için aracı alalım dedi, usta geldi marşa bastı aracı götürdü. hani aracı bize satarken bu turbolu araba marşı çalıştırdıktan sonra 1 dk bekliceksiniz lafları.. bize ne anlatıyolar kendileri ne yapıyolar. neyse usta geldi radyoyu söktük yazılım güncellenecek 1hafta sonra gelir. eyvallah dedik 1 hafta sonra geldi takıldı. radyoyu çalıştırdık 3 dk sonra aynı arıza ama bu sefer arızayı kabul etmediler ve bize servis fişi vermediler. arkadaş hemen opel müşteri hizmetlerini aradı şikayet etti sağolsun oradaki bayan çok yardımcı oldu. anlayacağınız aracı satarken x bey sattıktan sonra ne oldu hayırdır?? opel almanya dahil şikayetten sonra reis oto sesini çıkaramadı arızalı parça bu hafta teslim edilecek.(ama parçanın gelmesi yine bizim sayemizde oldu reis hiç bir halt yapmadı) inşallah çalışır. konuyu uzatmamak için bazı olaylarıda atladım. arkadaşım sinirden polise arabamı gasp ettiler diye polise bile gitti. siz siz olun opel reis ten uzak durun... biz öyle yapacağız. saygılar.

REİS38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Ankara Reis Opel Rezilliği.

nedense tüm türkiyede bu opel servisleri bir VW servisi kadar hizmet veremiyorlar özelliklemi seçiyorlar bunları nedir.

gradient

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

REİS38 link' Alıntı:
nedense tüm türkiyede bu opel servisleri bir VW servisi kadar hizmet veremiyorlar özelliklemi seçiyorlar bunları nedir.
VW servisiyle deneyiminiz olmadığı belli oluyor. Servis işi biraz şans. VW servisinin rezilliği yüzünden VW almayan arkadaşlarım var. Sırf servisi iyi diye Opel seçen arkadaşlarım da var. Denizli olarak biz şanslıyız belki de...

wings35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

reis otonun kapısından bile geçmem artık...

corsa_1990

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Geçmiş olsun gerçekten servis biraz şans işi.

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

gradient link' Alıntı:
VW servisiyle deneyiminiz olmadığı belli oluyor. Servis işi biraz şans. VW servisinin rezilliği yüzünden VW almayan arkadaşlarım var. Sırf servisi iyi diye Opel seçen arkadaşlarım da var. Denizli olarak biz şanslıyız belki de...
NURİ  sigortayla isin olursa bilgim olsun bacanak denizlide sigorta experi genelde cogu hasara o bakiyor.

ouzhn06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Ynt: Ankara Reis Opel Rezilliği.

Reis kadar hayatmda sacma bir servis gormedim. Hayatimda bir kere oyle bir hata yaptim nefret ettim. Arabadan sogudum onlarin yuzunden

O

orcun20

Bilgi Girilmemiş

gradient link' Alıntı:

evet denizli bu konuda çok iyi.Öncelikle Ali Bey var serviste motorla ilgilenen Mehmet Ali Bey var kaportayla ilgilenen ve elektrikle ilgilnenen Ümit Bey var gerçekten de işlerinde çok iyiler. Çokta severim kendilerini bana çoğu konuda yardımcı oldular.

drcoach

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Yine Reis yine Reis yine Reis... Aracı teslim alırken bi motor kaputunu açık baksaydınız, bazen 50cmlik boru unutuyorlar içeride, sonra o boru seyir halinde fanın içine giriyor, aracın yanıyor falan filan !
Opel Türkiye , Almanya GM... Bana hiç yardımcı olmadılar, size oldular ise şanslısınız...

Ha bu arada dikkatli olun, karalama kampanyası yapıyorsunuz diye avukatlarını da devreye sokarlar , yapmadıkları şey değil !!

edit: sürç-i lisan..

ouzhn06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Ynt: Ynt: Ankara Reis Opel Rezilliği.

drcoach link' Alıntı:
Yine Reis yine Reis yine Reis... Aracı teslim alırken bi motor kaputunu açık baksaydınız, bazen 50cmlik boru unutuyorlar içeride, sonra o boru seyir halinde fanın içine giriyor, aracın yanıyor falan filan !
Opel Türkiye , Almanya GM... Bana hiç yardımcı olmadılar, size oldular ise şanslısınız...

Ha bu arada dikkatli olun, karalama kampanyası yapıyorsunuz diye avukatlarını da salarlar üzerinize, yapmadıkları şey değil !!
Yapsınlar hocam. Karalama değil bu bilgi paylaşımı. Arabann diskler değiscek diye gittim yan sanayi dediler:)) arabanin sag on hoporlorunu saglam verdim patlak aldim:) opala gittim tertemiz hepsini halledip verdiler 2 saatte. Bir daha tobe ettim reise gidersem diye. Ilgi yok servis yok hcbisey yok. Opal gozumde bin kat daha buyudu:)