Ankara - lpg - 1,82 tl

kustooo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
az önce ben de aktaş Podan 1,82TLden doldurdum depomu. önceleri ben de gider cebeci shell den doldururdum, ki şu an orası da 2,10 civarı olsa gerek... ancak forumdaki Ankaralı arkadaşların tavsiyesiyle birkaç ay önce aktaş POdan almaya başladım. aracım eskiden shellden aldıgım gazla 100km de kaç litre gaz yakıyoduysa şimdi de onu yakıyor, çekişte fln da bir problem yok. filtreleri fln kontrol ettirmedim son zamanlarda ama bi tıkanma vs olsaydı kendini belli ederdi diye düşünüyorum. litre fiyatı düşük olduğu için yakıt masrafım düştü. ama milangazdan hiç almadım bilmiyorum.
aktaş POyu tavsiye ederim ;))

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
lpg motora napıyormuş_?

sıralı sistem olup bakımların zamanında yapılmasına rağmen 100 150 binde motoru biten çok gördüm valla ama hesap yapmak lazım eğer yaptırdığı tasarruf çıkan masraflardan fazlaysa güzel bişey

gdonmez77

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Zavolide mikro gaz filtresi değiştirdim geçenlerde toplam 50 TL verdim, Gaz filtresi 2-3 TL olan yer neresi merak ettim doğrusu. Bulunduğu yer itibariyle zaten o parçayı değiştirmek için 5 tl den aşağı işçilik almazlar. Nasıl 2-3 TL maliyete ulaşıldı anlamadım.

MamAQ

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
LPG motor ömrünü uzatır, cahil olmayın. Kulaktan dolma bilgilerle yaşamayı bırakıp gerçeklerin peşine düşün ve araştırmaktan hiçbir zaman çekinmeyin. Üstüne basa basa tekrar söylüyorum. LPG'nin motor ömrünü uzattığı laboratuvar ortamında kanıtlanmıştır!!!

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
LPG motor ömrünü uzatır, cahil olmayın. Kulaktan dolma bilgilerle yaşamayı bırakıp gerçeklerin peşine düşün ve araştırmaktan hiçbir zaman çekinmeyin. Üstüne basa basa tekrar söylüyorum. LPG'nin motor ömrünü uzattığı laboratuvar ortamında kanıtlanmıştır!!!

Motorun ömrünü uzatmayı bir kenara bırak pistonları altın yapsa daha bir daha lpm tövbeeeeeeeeeeee

Dizele devam... yada benzin ama lpg asla.... arabanın kıçına dinamit bağladığımız yetmez gibi arabanın canına okunduğu da cabası....

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et

LPG alehine yorum yapanları cahillikle suçlaman senin çok zeki olduğunu ortaya koymaz. :(

olciyak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

valla ne derseniz deyin , benzinli araba kullandigim icin kendimi enayi yerine koyuyorum suanda , o benzin pompasina yanastigimda 5 tl den 1 litre benzin koymalari yokmu , bana oyle bir koyuyor ki , cahil olmayi kendim istiyorum ....... bir yerde km de 15 kurus bir yerde km de 30 kurus ..... Asil cahillik kimden taktiracagini bilmeden denk gelen ustaya yada kendine usta diyen mahlukata lpg kiti taktirmak ;)