ankara da yılın ilk buluşması 02.01.2010

AdVeS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
"Kahramannn arka sıraya geeçç çocuğummmm filmm Avatarrr alah alah yaa şimdik oyun bozanlık etmeee:)

Bowlinge gelince tırnaklarım kırılıo benim çift elle atmama izin varsa:D oynarım ha haa:D"

kahramans

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Öneri (Düzeltme):

Buluşma Tarihi: 02.01.2009
Buluşma Saati: 18:00
Buluşma Yeri: Ankara CEPA Alışveriş Merkezi Bauhaus Açık Otoparkı
Aktivite:
-18:00 Buluşma, hepberaber fotoğraf çekimi.
-18:15 CEPA Alışveriş Merkezine Giriş
-18:30 Cem Yılmaz Yahşi Batı filmi Salon 4 18:30 Seansı (Arka sıra boş, komple alalım :D)
-21:00 Bilkent RollHouse Eğlence Merkezi
-21:15 Bowling Oyununa Başlangıç
-22:15 Kazanan kişiye hediye olarak 1 Rulo 6mX50cm Çizilmez Cam Filmi hediyesi (Benden)
-22:45 Gelmek İsteyenlerle Bahçelievler, Anıttepe çevresi, Burger ve dürüm çiğ köfte ile devam :D

Şimdi oldu mu? Oylayalım bunu :D

Son düzenleme:

kahramans

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
"Oğlum kahramannn çok açık sözlüsünnn;
:D:D:D=>SIFIR:)

silz.jpg
Elbet yazarım sana da bi şiir :D

önerin için saol kahraman 2 ocak cumartesi benim gibi bir çok arkadaş çalışıyor o saatte orda olmamız çok zor malesef film olarak da avatar demiştik ama çoğunluğa yahşi batı derse olur saat olarak 18:00 sonra olacak organizasyon salon belli değil salon önerilerini bekliyorum
Yahşi Batı daha iyi bir fikir gibi. Saat olarak 18:00 yapıp düzenledim yeniden öneriyi.

Abavvv öneriye bak süper yanlız benim aklıma bişey takıldı hediyeyi kim vercek :D kazanan belli de :D
Ben vereceğim hediyeyi :D

"Kahramannn arka sıraya geeçç çocuğummmm filmm Avatarrr alah alah yaa şimdik oyun bozanlık etmeee:)

Bowlinge gelince tırnaklarım kırılıo benim çift elle atmama izin varsa:D oynarım ha haa:D"
Oyun bozanlık değil de sanki Yahşi Batı daha bir eğlenceli olur diye düşündüm. Bowling olayında ise hallederiz bir şekilde. Karpuzlama diyoruz biz teknik olarak o atışı, sen de öyle atarsın :D

Sinema için oylama yapalım. yahşi batı
Yahşi Batı ;)

Deniz İçgüdel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
KAhro
-18:30 Cem Yılmaz Yahşi Batı filmi Salon 4 15:30 Seansı (Arka sıra boş, komple alalım )

18:30da buluşup 15:30daki filme nasil gidicez lovvv?

weSti555

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
konu dağıtılmasın arkadaşlar avatar yada yahşi batı için liste tamamlanınca birlikte oylama yaparız

buluşma saati ve yeri hepimize uygun olacak şekilde düzenlenecektir.

1-HK
2-westi555
3-adves
4-khrmn-e3
5-06volkan38 (çatlak)

kahramans

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
konu dağıtılmasın arkadaşlar avatar yada yahşi batı için liste tamamlanınca birlikte oylama yaparız

buluşma saati ve yeri hepimize uygun olacak şekilde düzenlenecektir.

1-HK
2-westi555
3-adves
4-khrmn-e3
5-06volkan38 (çatlak)

Konu dağıtılmasın derken? Ben anlamıyorum ya bu işlerden. Konu dağılınca ne oluyor? Konu dağıtılmadan farklı fikirler çıkabilir mi? Madem oylama yapılacak, bizim yazdığımız öneriler mi gereksiz? O öneri mi konuyu dağıttı? Öneri olmadan, açılan konuya sadece "Evet" veya "Hayır" diye mi cevap vermemiz gerekiyor? Ya ben ne kadar kötü, fesat bir adammışım... Vay be(!)

dragon

Editör
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Konu dağıtılmasın derken? Ben anlamıyorum ya bu işlerden. Konu dağılınca ne oluyor? Konu dağıtılmadan farklı fikirler çıkabilir mi? Madem oylama yapılacak, bizim yazdığımız öneriler mi gereksiz? O öneri mi konuyu dağıttı? Öneri olmadan, açılan konuya sadece "Evet" veya "Hayır" diye mi cevap vermemiz gerekiyor? Ya ben ne kadar kötü, fesat bir adammışım... Vay be(!)

Konuyu uzatmayalım arkadaşlar.. Ankara için sizin henüz bilmediğiniz durumlar söz konusu.Güzel bir buluşma olacak,lütfen herkes orada olsun