Ankara da artan App plaka denetlemesi...

bekir0606

Kayıtlı Kullanıcı
65-Van
Siteyi ziyaret et
can abim polislere ne anlatabilceksinizki aslında onlar da emir kulu
aldıkları emri kafalarına göre yorumlayıp, kafalarına göre iş yapıyolar.arkanda sağlam bi dayın olsun bakalım ortada emirden bi iz kalıyomu

BY_Corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bırakın APP yi arkadaslar, tinerle orj. plakanın siyah cercevesini silin, karekterleri de asetat kalemi ile biraz kalınlaştırın oldu bitti :) mühür de üzerinde, plaka da orj. kim ne diyebilir, polis cerceve nerede derse, farkında degilim silinmiş herhalde dersin :)

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hemen attım kendimi gruba :D

buraqh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bırakın APP yi arkadaslar, tinerle orj. plakanın siyah cercevesini silin, karekterleri de asetat kalemi ile biraz kalınlaştırın oldu bitti :) mühür de üzerinde, plaka da orj. kim ne diyebilir, polis cerceve nerede derse, farkında degilim silinmiş herhalde dersin :)

Yeni plakaların kenarları silinmiyor :(

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Yeni plakaların kenarları silinmiyor :(
Sizlere kötü fikirler aşılamak istemiyorum ama beyaz şerit fosfor bu sorunu çözer :(. Hem zorda kalırsanız sökebilirsiniz.

giderro

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçenlerde 45 plakalı bir araçda gördüm. Adam plakanın siyah kısımlarını silip reklamcıda siyah folya üzerine yeniden istediği kalıpta yazıları bastırıp plakaya uygulamış. Plakanın resmi mühürü görünüyor ama harf ve rakamlar ben orjinal değilim diye bağırıyor. Araç sahibi aklınca iyi uygulama yaptığını düşünebilir ama orjinal plakayı bozduğu için sahtecilikten veya tahribattan başı ağrıyabilir.

savaş abi ben orjinal plakayı dediğin gibi yaptırdım reklamcıda yazıları sildirip bilgisayardan yazı cıkarıp yapıştırdık dikkatli bakılmassa cok güzel duruyo

Son düzenleme: