Ankara Beşevler BurgerKing

KRAL

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
şahinin ustasıda arabanda boya var derse he deyin geçin münakaşaya girmeyin arabanızı hurdaya çeviriyo yoksa:D

rockSEWER

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
wala su kumanda olayı kafama yattı da bizimkine olurmu bilmem olur aslıdna ama biraz ugrastırır :D ama buluşursanız kesin paspas ve kapı aydınlatmasını yaptıracagım :D

selo06

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bahsettiğiniz yer nerede tam oalrak?Ctesi sabahtan bende gelebilrim fakat yaptırıp yaptırmamakta emin değilim :D

KRAL

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
burak biliyo o anlatsın bende gittim ama anlatamam sanırım:D

kahramans

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar, Ostim'de bir yerde buluşalım bilmeyenler olarak, ya da telefonla tarif alalım birbirimizden =)

rockSEWER

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar, Ostim'de bir yerde buluşalım bilmeyenler olarak, ya da telefonla tarif alalım birbirimizden =)

vala gayet uygun gibi ama ben ostimi hiç bilmyorum :D uygun bi yerdede beni alırsınız yada ben cumhuriyete giderim beraber geçeriz haber veririm yinede benim mesai durumu var yarın :D ona gore haber veririm ben :D

06BB0504

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar bugun sahini aradim soyledim yarin kalabalik geliyoruz dedim tamam abi dedi. ben sabahtan gitcem sahin ustanin istegi uzerine ilk benim arabada yapilacak :) sabah 9 da gelmek isteyenlerle ortak biyerde bulusup beraber gidebiliriz... daha sonra gelmek isteyenler telefonla adres tarifi alabilir :) telefon numarami bilmeyip de gelmek isteyen arkadas olursa pm atsin :)

KRAL

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
0533 491 06 XX benım numaramı bılmeyıpte kaydetmeyen:D bende ıkı uc gıbı gıtcem ulasalım bırbırımıze:D