Ankara Beşevler BurgerKing

MBugra1

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.karinca.tk
:) ben aynanin altina serit led yapistirmayi dusundum ama ledler cok gozukur diye vazgectim :) aslinda ayna kapagina kucuk bi traslama islemi yapilsa oraya led koysak cok guzel olur :) bugra aklima giriyosun valla :)
Traşlama değil de küçük bir delik flux led ler var geniş açılı, onun kafası çıkacak kadar, çapı 3mm kadar. LED aynanın içinde kalacak. Dışarıdan baktığında bişi görünmeyecek, ta ki yanana kadar ;)

06BB0504

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim de aklıma o gelmişti, gerçi ön tarafta plaka ışığı olduğunu bilmiyordum ben, sigorta kurusundan iç ışıklara paralel çekilir diye düşünmüştüm. ters koruma için de diyot koymak lazım. iç ışıkları fardan ayırmak için yani yoksa far yakınca iç ışıklar da yanar hoş olmaz :) gerçi plakadan çekilirse o sorun da kalmıyor di mi?
on tarafta plaka isigi yok arkadan cekicez :) fazladan 4 metre kabloya ihtiyacimiz olcak :) ic isiga baglamayi dusunmustuk ilk basta ama sonradan vazgectik plaka isigi daha kolay olur diye dusunduk. ayrica yaptigi bu devre kontak acilinca devre disi kalicak. tek dezavantaji kontak kapaliyken parklari falan actigimizda plaka isigi da yanacagi icin farlar da yanicak :)

06BB0504

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Traşlama değil de küçük bir delik flux led ler var geniş açılı, onun kafası çıkacak kadar, çapı 3mm kadar. LED aynanın içinde kalacak. Dışarıdan baktığında bişi görünmeyecek, ta ki yanana kadar ;)
flux ledlerde gun isigi rengi var mi? :) bi de tek flux yetecek mi aydinlatma icin 2 veya 3 tane koysak daha mi iyi olur??

MBugra1

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.karinca.tk
on tarafta plaka isigi yok arkadan cekicez :) fazladan 4 metre kabloya ihtiyacimiz olcak :) ic isiga baglamayi dusunmustuk ilk basta ama sonradan vazgectik plaka isigi daha kolay olur diye dusunduk. ayrica yaptigi bu devre kontak acilinca devre disi kalicak. tek dezavantaji kontak kapaliyken parklari falan actigimizda plaka isigi da yanacagi icin farlar da yanicak :)
Sigorta kutusundan çekin, arkadan öne kablo mu gelirmiş :)

şu kontak işini çözmek lazım, onu ayarlarız sanıyorum. Kontak açık sinyalini tetik olarak kullanabiliriz. Az önce bahsettiğim tek yön doğrultucu da kontak kapalıyken farları yaktığında plakanın yanmasını engelleyecek zaten ;)

KRAL

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
yıkamacı arabayı yıkarken neolcak msne bibaksana dostum bana ne düsündü artı çoğumuzun parkları yanmıo zaten bi ikinizin

06BB0504

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bugra aslinda yaptiracagimiz zaman senin isin olmazsa sende gelsen orda bizim sahin ustayla bi tartissan biz anlamadigimiz icin o ne derse tamam diyoruz :) sen anladigin icin karislikli bilgi alisverisi olur :)

KRAL

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
odayı olmasın mümkünse gittimizde:D adam habire arabama kulp takıo ya