Ankara Beşevler BurgerKing

KRAL

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
resımler ıcın ellerıne saglık senator:)folyoyu yapın bakalım bızede fıkır olsun ama bız burakla benım aaraba ıcın ofıkrı erteleyıp gosterge ve orta konsol ısıklandırma calısmalarına baslıcazz fıkrınız varsa paylasırsanız sevınırım gercı buragın projelerı var:)

senator197

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bakıyorum da burak aştı olayı valla en son opc nin lcd ekranı derken sonra bi baktım ki çağatayın kapı ışıklandırmaları şimdi ise projeler dolaşıyor ortalıkta:D
Burak bende projelere dahil olmak istiyorum:cool:
Lütfen projeleri pm atınız:D

Arkadaşlar tavan folyosunun trafik polisi açısından sıkıntısı var mı,yok mu? eğer ki bunun için trafikten tekrar men edilirsem vay halinize:D

Uğurun ısrarları üzerine tavan folyosu kesinlik kazanmıştır!

KRAL

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
valla cift renk oluyo polis arıza çıkarır diyim:D

MBugra1

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.karinca.tk
Fatih senin makine iyi çekmiş fotoğrafları, eline makinene sağlık :)

zihnisinir projeler ekibi mi kursak :D

_SeRcAn_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bütün arkadaşlardan çok özür dilerim tam yola çıktım geliyodum dükkana dönmem gerekti herkesten çok özür dilerim...

06BB0504

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
fatih fotolar cok guzel olmus eline saglik...

bugun ugur un tavana folyoyu yaptirdik ve cok guzel oldu makina olmadigi icin foto cekemedik ama en kisa zamanda ugur foto cekip ekler...

istediginiz proje olsun :) photoshop bilmedigim icin projeler paintte itinayla cizilir :)

tabi buldunuz benim gibi kelli felli adami heryere baskan yapiyosunuz :) yok arkadaslar baskanlik olur mu hep beraber bi yuvarlak masa toplantisi yapariz beyin firtinasi sonucu cok guzel projeler cikar :)

06BB0504

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar bi de bugun ugur la birlikte ufak capli arastirma yaptigimiz konu: anahtardan kapi kilidini actiginizda farlarin veya sislerin yanmasi :) yakin bi zamanda yeni gelismelerle burdan bilgi veririm :)