Ankara Balgat youtoo oto yıkama?!?

psicomega

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çırağan restaurantın karşısında Konya yoluna paralel şimdiki tekstilcilerin olduğu yerde cok büyük bir oto yıkama merkezi vardı sene 2000 de...

Böyle otomatik yıkama bandına cıkarırlardı aracı 2 eleman ellerine giydikleri liflerle önce arabayı bi güzel keselerdi:p sonra araç çeşitli pas önleyici ve cilalı köpüklerden gecip durulandıktan sonra büyük bi fanla kurutulup iç yıkama tarafına gecerdi. cok güzel bi sistemdi bi kapandı kayboldu bi daha öyle bi yer açılmadı.

hatırlayan varmı orayı yaa?? yada öyle bi sistemde araç yıkayan bi yer varmı?. nerde yıkatacağımı şaşırdım... cok sinirleniyorum üzerinde kalan suyu silecekle indiriyolar falan, adam akıllı bi oto yıkama bulamadım Ankara'da.. :(

RespecT

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Youtoo' yu çok iyi hatırlarım.Çalıştığım şirketin hemen yakınında idi.Dediğin gibi sene 2000.1.sınıf araç yıkayan bir yerdi.Sonra ne oldu?? şimdi ben de merak ettim.

Pehlivanoğlu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben bilmiyorum, ilk defa duydum ama anlatılana göre çok iyiymiş. Arabanın üzerindeki suyu silecekle itmelerine bende çok kıl oluyorum. Yıkamacıya rica ediyorum onu kullanmıyor. Bilkentteki tabanway güzel yıkıyor ama biraz pahalı diğerleirne göre. Tabi anlattığınız gibi değil sistemi.

KRAL

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
birazmı:D en son ben geçen sene 13e yıkatmıstım simdi o olmustur 20:D

Mustafaeren

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla yıkamaya 20 veresıye kadar al bı kopuklu basınc makınası hergun kendın yıka:) hakkatten guzel bı yıkamacıymıs anlatılana gore kesın onun kapanma nedenıde 1.sınıf ıscılık verıp dusuk fıyatta yıkamasıdır...

VeCCtrA

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kralı da olsa kendi yıkadığıma değişmem. Sonax cilalı şampuanınız olsun yeter ...

senturk35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sonax' a götürüp yıkatın biraz pahalı ama güzel temizliyorlar.

efeeryurt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Youtoo'yu bende hatırlıyorum, ozamanlar ehliyetim yoktu ancak hafta sonları babamla gider orada yıkatırdık aracı.. Ondan sonra dediğiniz gibi kalmadı ora gibi bir yer..

Ben 6 senedir aynı yerde yıkatıyorum yada dükkanımızın orada kendim yıkıyorum, aracımda Sonax'ın yada Turtle Wax'ın cilalı şampuanı var, onlarla yıkatıyorum..

6 senedir yıkattığım yerdeki çalışanların hepsiyle abi-kardeş olduk, her gittiğimde iç-dış yıkanır.. Yıkamaya para vermiyorum ancak her zaman aracımı yıkayan abiye bahşiş olarak 5-10 tl arası veriyorum yani cebine koyuyorum..

Yeri geliyor iç-dış yıkamanın yanı sıra, motoru ve döşemeleride yıkıyor.. Mesela 2gün önce yoldan gelmiştim, bugün 2 kez üstünden geçti aracın, motor kapağı, ön ızgaraları özenle yıkadı..

Valla parasıda, yıkama sonrası memnuniyette süper.. Ümiköy taraflarında oturanlara tavsiye ederim..

psicomega

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla en iyisi kaliteli bi şampuan alıp kendim yıkıcam youtoo gibi bi yer açılıncaya kadar.. daha genciz yaa yaşlanana kadar yeni sistem bi yer açılır nede olsa