ANKARA 25 temmuzda piknik için toplanalim dedik

MadeN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ulen yokum ya.. yapın tabi yapın piknikleri.. eğlenin ben dönünce ızdıraplar başlayacak size :D

Hekimoglu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok deli bi buluşma oldu :)))

yorgunluk ayrı bi kenara zabahlara kadar eğlenmemiz ayrı bi kenara :D

Chatin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sanırım en güzeli oldu :D

emeği geçen herkese içten teşekkürler. başta hüseyin abi ve hakan abi olmak üzere..

neyy fotolar mı ? bi gezintiye çıkalım önce bakın şu ağaçlıkların sonu feci manzara :D

FOTOLAR [ BİRİNCİ BÖLÜM ]

Son düzenleme:

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tek kelimeyle feci bir buluşmaydı kesinlikle ve kesinlikle geleneksel hale gelmeli ;).Tabiri caizse tıka basa,şişene kadar yediğimiz mangal partisinden sonra kamp ateşinin başındaki eğlence kesinlikle tadılmaya değerdi.Çay ve Serkan abinin getirdiği çekirdek muhabbete muhabbet kattı.Emeği ğeçen herkese canı gönülden teşekkür ediyorum.Mekandan birkaç foto(sınırsız oksijen+miss gibi öam kokusu)
21681231.jpg

33283284.jpg

95897304.jpg

HK

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.kacagidiyo.com.tr
tek kelime ile mikemmel oldu katılan tüm arkadaşlara teşekkür ederim.tıka basa oksijen ve mangal +çıtır çekirdek ve pazar sabahı süprizi menemen neredeyse parmaklarımızı yedik.haa bu arada ÜRÜN arkadaşımıza sonsuz teşekkürler bizi sabaha kadar hem koruyup hem de ateşimizi yanar vaziyette tuttu.kızmasın diye rambo demiyorum.

06volkan38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
özür dilerim 15.haziranda.2010 eniş demi kaybetmiştik mecburen 24.temmuz da 2010 da aksami yolla cıkmak zorunda kaldik 40 pazar gününe denk gelmesi dolasiyla sizlerle olamadim tekrar özür dilerim insallah birdaki buluşmaya :(