ani fren dörtlu yakma

ozgun88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: ani fren dörtlu yakma

ben kuşadasında yazın bir astra j de görmüştüm spoiler altındaki kırmızı fren lambası f1 araçları gibi yanıp yanıp sönüyordu ama ani fren olup olmamasına bakmıyor fren basınca gıp gıp ediyodu :) ama inanın görüntüsünü ben pek beğenmemiştim aracın orjinallik gitmiş gibi geldi bana... onun yerine en mantıklısı ve gösterişlisi 4lülerin yanması bence.

SULEYMANHOCA1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

[quote author=ozgun88 link=topic=9271.msg208300#msg208300 date=1380891546]
ben kuşadasında yazın bir astra j de görmüştüm spoiler altındaki kırmızı fren lambası f1 araçları gibi yanıp yanıp sönüyordu ama ani fren olup olmamasına bakmıyor fren basınca gıp gıp ediyodu :) ama inanın görüntüsünü ben pek beğenmemiştim aracın orjinallik gitmiş gibi geldi bana... onun yerine en mantıklısı ve gösterişlisi 4lülerin yanması bence.

benim araç 2013  tampondaki o salak krom çıtayıda sevmiyorum eskileri daha güzel keşke çıkarıp atabilsem ama izi kalır işte altı oyuk

SULEYMANHOCA1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bu arabayı süren adam ayağını basıp basıp çekiyoooo bizde öle yapak :)  general_mmmmmmm

legendsforever

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

SULEYMANHOCA link' Alıntı:
astranın frenlerine dicek bişey yok geçen ani fren yaptım duruşu harika ama gerek yok olur mu dostum çok gerekli bence.. Peugeot 207 de bile var

ABS devreye girmeden durulabiliyorsa duruş güzel ancak ABS devreye girdiği anki performansını bende beğenmiyorum. Kaydırıyorda kaydırıyor

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

ümit DURUKAN link' Alıntı:
Benim aracım 2011 Model Astra sports tourer 1.4 turbo benim aracım sport donanım ve bende ani frende flaşörler yanıp sönüyor....

Ümit Bey, bunun bir videosunu çekmeniz mümkün mü acaba? Araçlar arasındaki farkı servislere gösterebilmemiz adına çok iyi olurdu.

ozgun88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bende istiyorum ani frende yanan flaşör  :mad:

Revisorx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt:

Bence Türkiye için üç harfli birçok güvenlik sisteminden daha önemli ve bir okadar da basit bir özellik. Keşke olsaydı araçlarda.

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Projesini çizdim.gerekli parçaları bulursam uygulayacam.bu aralar çok yoğunum.pek bunlarla uğraşamıyorum..

bunun gibi dandik olmayacak tabi benim projem.arka camın üstündeki fren lambasını şerit halinde yakıp söndürecek,dörtlüleri yakacak,arka fren lambalarını saniyede 3 kez yakıp söndürecek bir devre planlıyorum.kafamda tasarladım ama programda çizmedim.biraz yoğunluğum azalsın yapabileceğime inanıyorum.

http://www.youtube.com/watch?v=-1nuKdQnNvQ#t=32

kaliteli bir video buldum bu güzelmiş hem de adam oyuncağa yapmış.biz de arabaya yaparız herhalde :)

adaptive brake light.wmv