Angel Eye alırken dikkat edin ! Özellikle MERTTUNING'E !

• Konuyu başlatan ozzyouz
  • Başlangıç tarihi

SERKAN_61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun oğuzhan yaa ama ne olursa olsun küsme aracına:Dvalla birazdaha faazla verecekdin xenon yerine fk alıcakdın o paraya toplamda

KaptaN55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.google-tc.com
valla bende alıcaktım iyi söyledin saol kardeşim sen almıssın ayrını gör ama almayı düşünen arkadaşlar için söyleyeyim kesinlikle JUNYAN almayın ürün çin malı olup piyasadaki en dandik markadır mercekleri de kalitesizdir

buna katılmıyorum...benim vectramda junyan angel var...alırken toptancısıyla birebir görüştüm...junyan mı sonar mı diye...ikiside aynı yerden çıkma...birbirinden iyi değil dedi...malzeme kalitesini sordum...junyanda biraz daha iyi dedi...ikisinide aynı fiyata satan bi adam için şeffaf bi değerlendirme sayılabilir

O

ozzyouz

Bilgi Girilmemiş
geçmiş olsun oğuzhan yaa ama ne olursa olsun küsme aracına:Dvalla birazdaha faazla verecekdin xenon yerine fk alıcakdın o paraya toplamda
öyle serkan kardeşim dogru diyosun zaten bu forum sayesinde aracımıza ısınıyoruz :) inşallah aradıgım şeyleri bulursamm çok ballı olacak

ibrahim_67

Kayıtlı Kullanıcı
81-Düzce
Siteyi ziyaret et
canını sıkma en azından burda bu olayı öğrenen kimse dükkanın önünden bile geçmez bu gibi paylaşmak güzel kimsenin başınıda şişirmedin emin ol sayende bilgilendik

O

ozzyouz

Bilgi Girilmemiş
eyw.kardeşim teşekkürler işte satmaya gelince satıyorlar parayı aldıktan sonra da başından def ediyorlar adamı

burock2000

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende fk tipi depo var. xenon ile birlikte kullanıyorum. bi şikayetim yok şu ana kadar. alalı 1.5 ay oldu. 430 liraya almıştım.

Astra Maniaa

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
depo markası yan sanayi parça üreten bi taiwan firması

ben sis farı alırken yanlışlıkla almıştım bi kaç kişi çok iyi marka demişlerdi kutusunu açtım paketleme berbattı kutunun içinde far yuvası yerinden çıkmıştı taktık güç bela sonra araca takarken bide sisin soketleri içine kaçtı değiştirilmedi çöpe attım TYC almıştım kutulamasından ürüne kadar süperdi..

kısacası dandik bi marka

Son düzenleme:
O

ozzyouz

Bilgi Girilmemiş
anladım teşekkürler astra mania eyw.

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
depo markası yan sanayi parça üreten bi taiwan firması

ben sis farı alırken yanlışlıkla almıştım bi kaç kişi çok iyi marka demişlerdi kutusunu açtım paketleme berbattı kutunun içinde far yuvası yerinden çıkmıştı taktık güç bela sonra araca takarken bide sisin soketleri içine kaçtı değiştirilmedi çöpe attım TYC almıştım kutulamasından ürüne kadar süperdi..

kısacası dandik bi marka
:good: :good: :good:
A kasaların stopları da bagaja su sızdırıyor.