android tabanlı cihaz taktıranlar

huseyin_k80

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: android tabanlı cihaz taktıranlar

Servislerin tercih ettiği cihazlarda belli ben necvox a bir gun sabredebildim bu android lerin yanında lafi gecmez...tabi satis sonrasi destek onemli .

ahmetkurtarıcı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ben de cyclonedan illallah etmiştim, ne sinir bozucuydu.
bence servisler tercih etmiyor değil, zira servistekiler cihazların nası çalıştığını bile bilmiyor
onların tek amacı para, 800 liraya alıyolar dandik cihazları 1600 liraya satıyolar.
e malum android cihazları da bu fiyatlara alamazlar, yani alsa alsa 1300e alsa bu sefer 2100 lira gibi fiyatlara bence pek talep görmez, bi de herkes biz değil, aile yaşlı amcalar var, kadınlar zaten hiç kullanmaz bu cihazları. android zevk ve profesyonellik tercihidir. bayilerde bence satmaz bu cihaz. hem de bu fiyatlara.

mmtcopur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Disarda taktiririz bizde servis bazı konular da tirt arabayı aldıktan 1 hafta sonra tekerler balans yaptı götürdüm servise tamam yaptık dediler arabaya bindim gene direksiyon titriyor dedim allah belanizi versin tanıdık bir balansciya gittim verdim 20 lira adam 5 dakikada cillop gibi yaptı şimdi gram titreme yok siz karar verin biri servis biri dışarıdaki herhangi bir usta

huseyin_k80

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Garanti sevdasina mecbur servise gidiyoruz iste. .garanti olayi olmasa hiçbiri acik kalamaz inanin arac satış onlara cok kazanc saglamiyor servis ve aksesuardan para kazaniyorlar.

ahmetkurtarıcı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Evet arabadan para kazanmıyorlar
dikkat edin hepsinde artık aksesuar dükkanları açılmaya başlandı
ama garanti olayı yalan ben sordum, bu cihaz aracı garanti dışı bırakmıyor, onlar kendi cihazını satmak için söylüyor bunu

tff2525

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bence değil .gecmek lazım tv sorunu çekti çekmedi olmaz

tff2525

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Android yurtdışından ne kadar zamanda gelir

otomultimedya

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Moderatör Edit: Forumumuzda sponsorluk şartlarını yerine getirmeden ticari amaçla tanıtım/satış yapmak yasaktır.
Ürün tanıtımı/satışı yapmak için forum yönetimi ile iletişime geçebilirsiniz.

Ekli dosyalar

• IMG_20130719_165010.jpg
    IMG_20130719_165010.jpg
    15.9 KB · Görüntüleme: 232

firstemperor1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

android cihaz buldum 1250tl Ahmet Bey'in cihazının aynısı türkiye 2 yıl garantili. cihazın satışını ben yapmıyorum satan kişiyi birebir tanımıyorum. sadece istanbulda otomultimedya satışı yapan bir firma. ellerinde şuan 5 adet cihaz varmış. fiyat uygun olduğu için buraya yazdım . tekrar ediyorum cihazı ben satmıyorum zaten mesleğim bu değil. bu cihazı uygun fiyata almak için bekleyen arkadaşlarımız var o sebeple yazdım. almak isteyenler özelden ulaşsınlar ilgili kişinin numarasını vereyim.

EmreCan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

firstemperor link' Alıntı:
android cihaz buldum 1250tl Ahmet Bey'in cihazının aynısı türkiye 2 yıl garantili. cihazın satışını ben yapmıyorum satan kişiyi birebir tanımıyorum. sadece istanbulda otomultimedya satışı yapan bir firma. ellerinde şuan 5 adet cihaz varmış. fiyat uygun olduğu için buraya yazdım . tekrar ediyorum cihazı ben satmıyorum zaten mesleğim bu değil. bu cihazı uygun fiyata almak için bekleyen arkadaşlarımız var o sebeple yazdım. almak isteyenler özelden ulaşsınlar ilgili kişinin numarasını vereyim.

1250 Mantıklı bir fiyat ama cihazla ilgili bir sorun olunca çözüceklermi yoksa herşey satana kadarmı