android tabanlı cihaz taktıranlar

yinkaya

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: android tabanlı cihaz taktıranlar

mcangar link' Alıntı:
evet satın aldığım cihaz tam olarak budur. ben 450$ a aldım kargo dahil. ilk etapta android olan s150 den sipariş etmiştim fakat satıcı ürün üretim halinde değil hazır değil henüz deyince s100 den yollamasını söyledim.

ürünü aldıktan sonra inşallah herşey yolunda giderse videoyu sizlerle paylaşacağım.
Hayırlısı olsun, montajı siz mi yapacaksınız

mcangar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

danger link' Alıntı:
Hayırlısı olsun, montajı siz mi yapacaksınız

Aslinda onceki astramdan olaya asinayim fakat arka kamera ve anten montaji icin daha deneyimli biryerden bu hizmeti alacagim.

mcangar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

evet arkadaşlar ürünü bugün gümrükten teslim aldım. hersey sağlam ve hasarsız olarak ulaştı çok şükür. yarın montaj için izmir 3. sanayideki ustama gideceğim. ekran bizim alıştığımız cyclone sistemiyle alakası bile yok malzeme işçilik gerçekten çok daha güzel. size şimdilik şunu söyliyeyim; kutunun içerisinde bizim hali hazırda kullandığımız usb ve aux girişlerini de bu cihazla kullanabilmemiz için kablo var :)))) inşallah herşey yolunda giderse fotoğraflar ve video için beklemeye devam edin :)

mmtcopur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mcangar link' Alıntı:
evet arkadaşlar ürünü bugün gümrükten teslim aldım. hersey sağlam ve hasarsız olarak ulaştı çok şükür. yarın montaj için izmir 3. sanayideki ustama gideceğim. ekran bizim alıştığımız cyclone sistemiyle alakası bile yok malzeme işçilik gerçekten çok daha güzel. size şimdilik şunu söyliyeyim; kutunun içerisinde bizim hali hazırda kullandığımız usb ve aux girişlerini de bu cihazla kullanabilmemiz için kablo var :)))) inşallah herşey yolunda giderse fotoğraflar ve video için beklemeye devam edin :)
  kardeş inceleme videonu halen bekliyoruz nerde kaldı :)

keanureeves2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mcangar link' Alıntı:
gümrükte sormadılar mı bu ne diye? Vergi istediler mi? Bende getirtmeyi düşünüyorum.

mcangar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

keanureeves link' Alıntı:
gümrükte sormadılar mı bu ne diye? Vergi istediler mi? Bende getirtmeyi düşünüyorum.

bana sormadılar direk gidip aldım açıkcası yani oradaki memurun ruh haline kalmış sanırım bu olay tam bilmiyorum. bu getirttiğim ilk ürün yurtdışından.

firstemperor1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mcangar link' Alıntı:
bana sormadılar direk gidip aldım açıkcası yani oradaki memurun ruh haline kalmış sanırım bu olay tam bilmiyorum. bu getirttiğim ilk ürün yurtdışından.
Buyuk sans vergi istememesi. Senden vergi almiyorlarsa senin adina isteyelim olmazsa general_hoho

mcangar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

firstemperor link' Alıntı:
Buyuk sans vergi istememesi. Senden vergi almiyorlarsa senin adina isteyelim olmazsa general_hoho

:) benimle alakalı olduğunu sanmıyorum bence düşünmeden sipariş edin cihaz gerçekten buna değer vergisini bile verseniz herşey dahil 1200 liraya gelir. androidlerde güzel ama ne biliim araç ekranı dediğin biraz araç gibi olmalı kolay dokunulabilmeli simgelere falan. android baya bilgisayar yani araç içi seyir halinde çok dikkat istiyor kullanırken simgeler falan daha ufak. bence s100 tam araç için ideal bi arayüz.

ahmetkurtarıcı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ben de bu cihazı aldım, Android cihaz tüm özellikleri çalışıyor. Sizin cihazda sanırım Türkçe yok, Android'de Türkçe de mevcut.

Ve bluetootha istediğiniz cihazı bağlayabiliyorsunuz, wincelerde sadece telefon bağlanabiliyor.
Windows bile wince'yi terketti, Android süper bişey.
Cihaz hızlı, gayet güzel, dokunmatiği çok iyi, daha önce Cyclone vardı, usb flash taktığımızda ondan haşır huşur ses geliyordu, sanırım Zenon fardanmış, Android'i satan arkadaşa da bu durumu söyledim, nedenini bilemediğini ancak kendi cihazlarında da böyle bir durum olması dahilinde cihazı geri alabileceklerini söyledi. Aldık taktık sağolsun montajı yapan arkadaşı da ben buradan tanıyorum, zaten aldığımız firmayı tanıyormuş, onlar da bu arkadaş sayesinde cihazı ücretsiz gönderdi, taktık denedik sonra ücretini gönderdik.

Ayrıca Obd kablosu da aldık onu da bağlıcaz, böylece araç arıza durumu dahil birçok beyin bilgisini ekranda görüntüleyebileceğiz.

Cyclone'u kaldırdım çöpe attım, lanet olsun dedim, bu cihazın yanında Cyclone falan hikaye, ki bu çok daha üst bir cihaz ama internete baktığımızda zaten cyclone cihazlar 1300 1400 lira. Bu cihazı biz 1400 liraya aldık, ama kat kat üstün bir cihaz.

Geri görüş kamerasında bir özellik var, arkadaki cismin nerede olduğunu gösteriyor. Mesela sol tarafta biri var, onu solda nokta olarak gösteriyor, bu özellik çok hoşuma gitti, ayrıca obd kablosunu bağlıcam yarın, sabırsızlıkla onu bekliyorum. interneti gayet hızlı, bizim ev 2. katta, park yerinden evdeki internete bağlanıyor harika bişey.

Ekli dosyalar

• IMG_20130829_180815.jpg
    IMG_20130829_180815.jpg
    48.4 KB · Görüntüleme: 76