android tabanlı cihaz taktıranlar

ahmetkurtarıcı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: android tabanlı cihaz taktıranlar

Bakın burada daha iyi anlaşılıyor, nesne neredeyse onu gösteriyor arkadaki nokta...
Daha çok detay var ben böyle ince şeylere takılırım severim, valla serviste takılan necvoxlar cyclonelar hikaye
tonla para verip donan takılan, sırf özentiyle alınan sonra çöpe atılan cihazlardan almaktansa kesinlikle on numara cihaz.
donma, takılma yok, herşeyi anında açıyor anında tepki veriyor. biraz android kullanmayı bilirseniz de cihazı yormazsanız cihaz süper

Ekli dosyalar

• IMG_20130829_181446.jpg
    IMG_20130829_181446.jpg
    55.4 KB · Görüntüleme: 130

ahmetkurtarıcı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

.....
Tüm detayları fotolucam ve de obd kabloyu da bağlıcam o süper bişey
bakın aynı cihazın hyundai ix35 modeli,

arkadaş obd'yi bağlamış, videoda çok ses var çok anlaşılmıyor ama bu bile süper,
yani sırf bunun için bu cihaz alınır.

ben daha düzgün bi video çeker bütün özelliklerini gösteririm videoda,
araç arızaları, hataları herşey demek bu obd. bütün bilgiler neler neler var,

Hyundai ix 35 obd2 kablo

albertxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Video yüklemek daima uzun sürer upload etmek daha yavaş olduğu için o yüzden baya beklemeniz yada videoyu 300mb ise 50 50 25 25 bölmeniz lazım daha rahat yüklersiniz:)

ahmetkurtarıcı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Valla çekebildiğim kadarıyla bu, tüm özelliklerine girdim, yani bluetootha bağlanıp konuşma yapmadım ve işte yolda giderken navigasyonun nası çalıştığını göstermedim ama azçok herkes biliyodur zaten onları, bluetoothta rehber isim olayı var, arayanın ismi çıkıyor, radyosu da çok iyi, arayüzü çok güzel yani anlaşılır, televizyon da süper, cihaz gayet hızlı, tüm avrupa haritasını verdiler yanında, 3.5 Gb. haritanın büyüklüğü, bu haritayı bile açarken 6-7 sn.'de açıyor, Avrupayı silicem sadece Türkiye kalıcak. O zaman heralde anında açar )

astra j android double din

albertxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Alet gerçekten güzel duruyor.Sistemle uyumlu çalışması hızlı olması çok büyük artı tabi en büyük artısı android olması.Cihazın marka model bilgilerini paylaşırsanız tam olarak daha detaylı inceleyebiliriz ben göremedim ?

mmtcopur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ahmetkurtarıcı link' Alıntı:
Valla çekebildiğim kadarıyla bu, tüm özelliklerine girdim, yani bluetootha bağlanıp konuşma yapmadım ve işte yolda giderken navigasyonun nası çalıştığını göstermedim ama azçok herkes biliyodur zaten onları, bluetoothta rehber isim olayı var, arayanın ismi çıkıyor, radyosu da çok iyi, arayüzü çok güzel yani anlaşılır, televizyon da süper, cihaz gayet hızlı, tüm avrupa haritasını verdiler yanında, 3.5 Gb. haritanın büyüklüğü, bu haritayı bile açarken 6-7 sn.'de açıyor, Avrupayı silicem sadece Türkiye kalıcak. O zaman heralde anında açar )

astra j android double din
hayırlı olsun cihazın harika kesinlikle android başka

yinkaya

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

video için teşekkürler, güle güle kullanın cihazınızı.Video izleyen herkes gibi benimde kafam bazı soru işaretleri oluştu.
-Sürekli konsoldaki "Back" tuşun kullanıyorsunuz , cihaz üzerinde bir "back" seçeneği yok gördüğüm kadarıyla.Orjinalde olduğu gibi USB den FM geçiş yapmak için direksiyonda ses yükseltme kısma düğmesine basıp geçiş yapma imkanınız yok mu ?
-Navigasyon açıkken müzik dinleyebiliyor muyuz ?
-Klima üzerinde yapılan sıcaklık değişikliklerini anlık görebiliyor muyuz ? (Fan seviyesi yön vb. )

ahmetkurtarıcı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Slm çoğu menüde back tuşu ekranda var, bazılarında yok,
direksiyonda mode tuşu ile menüler arasında geçiş yapılabiliyor
navigasyon açıkken radyo ve müzik dinlenebiliyor, isterseniz ayar var, navigasyon sesli yönlendirmesini açıyorsunuz, o zaman müzik sesini kısıp adresi tarif ediyor, isterseniz bu sesi kapatıyorsunuz.

Ekli dosyalar

• IMG_20130829_181629.jpg
    IMG_20130829_181629.jpg
    73.3 KB · Görüntüleme: 100