Anahtarlık

warlordares

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben anahtarlık aldım ama anahtarlığın sibop kaparları olduğu için aldım.... Anahtarlık kullanmıyorum... Ama hatıra amaçlı düşünülebilir...Elzem değil...

otelf12443.jpg

eyupuzger1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Anahtarlık

warlordares link' Alıntı:
Ben anahtarlık aldım ama anahtarlığın sibop kaparları olduğu için aldım.... Anahtarlık kullanmıyorum... Ama hatıra amaçlı düşünülebilir...Elzem değil...

otelf12443.jpg

Ben bunu çok beğendim bende istiyorum bundan... Nerden aldınız acaba? Nasıl temin edebilirim ben?

warlordares

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sayın eyupuzger; hepsiburada.com da var... Ancak anahtarlık küçük ve çok kaliteli değil... Ama sibop kapakları güzel benim hoşuma gitti....

eyupuzger1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

warlordares link' Alıntı:
sayın eyupuzger; hepsiburada.com da var... Ancak anahtarlık küçük ve çok kaliteli değil... Ama sibop kapakları güzel benim hoşuma gitti....

Resimde çok hoş duruyor, sibop kapaklarıda aynı şekilde resme daha dikkatli bakınca hepsiburada yı gördüm ve buldum :) siparişini veriyorum çok teşekkürler.. Anahtarlık biraz daha kaliteli olsa çok iyi olurdu ama merak ettim.

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

benim de hoşuma gitti kapaklar ben de alayım

eyupuzger1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

esadsari link' Alıntı:
Valla sn.warlordares öyle bir şey paylaştıki konuyu bastrdı bende sipariş verdim sibop kapaklarını.

bu anahtarlık olayına bende varım ama beni anladığım konuyu başlatan arkadaş anahtarlığı yapan firmanın sahibi ona göre iyi bir maliyet çıkarsın kırmızı fonda bir anahtarlık olsa fena olmazdı

Ozaman site yönetiminden biz sibop kapağıda üretilmesini isteyelim, anahtarlıktan daha fazla ragbet gördü desenize :)

Y

yaramaz06

Bilgi Girilmemiş

kargo dahil 12,66 tl tutuyor ama bilgisayar temizleme kitiyle beraber kargo beleşe geldi :))

eyupuzger1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

yaramaz06 link' Alıntı:
kargo dahil 12,66 tl tutuyor ama bilgisayar temizleme kitiyle beraber kargo beleşe geldi :))

Bende kararsız kalmıştım alsammı bilgisayar temizleme setini diye sonra boşver dedim bıraktım :) Kargoyu ödedim.. Bu arada bakalım çalınmazsa sibop kapakları :) Daha önceki aracımda 2 kere çalınmıştı, bikeresindede 3 tekerlikten sökmüşler diğeri kaldırıma denk geldiği için alamamışlar, ertesi gün arabanın yeri değişince onuda almışlardı. Anlamıyorum bu insanları... 3-5 tl lik şeylere tenezzül ediyolar..

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

yaramaz06 link' Alıntı:
sibop kapakları güzel bence ben siparişi verdim benimde hoşuma gitti
keşke bana da alsaydın kargo ücreti ödemezdim :) artık seninkileri beğenirsem çalarım :D