anahtarın kapı açmama sorunu

bahadirusta

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bugün aracımı açmak için yanına geldiğimde anahtara defalarca basmama rağmen kapıların kilidini açmadı sonra anahtarı kapıya sokarak açtım alarm ötmeye başladı onuda susturamadım neden sonra sustuğunda arabaya bindim gittim inip tekrar denediğimde ise sorunsuz şekilde çalışmaya devam etti ama bir arıza çıkaracak gibi bir his var içimde..

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: anahtarın kapı açmama sorunu

bahadirusta link' Alıntı:
bugün aracımı açmak için yanına geldiğimde anahtara defalarca basmama rağmen kapıların kilidini açmadı sonra anahtarı kapıya sokarak açtım alarm ötmeye başladı onuda susturamadım neden sonra sustuğunda arabaya bindim gittim inip tekrar denediğimde ise sorunsuz şekilde çalışmaya devam etti ama bir arıza çıkaracak gibi bir his var içimde..
002tuhaff haydaaa

D

deathburn

Bilgi Girilmemiş

Buyur burdan yak  cooll

alahan1963

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Arkadaşlar, yeni alınan bir aracın uzaktan kumandasının, neden problem yaratmış olabileceği üzerine çok konuşuldu, çok tartışıldı..Elbette bütün bu parçalar elektronik şeyler olduğundan donanımsal olarak da arıza çıkartıyor olabilirler, ama nedense bu tür sorunları yaşayan tüm arkadaşlarımızın başına gelenin, anahtardan kaynaklı donanımsal bir arıza olmadığı, tıpkı kitapçığında da belirtildiği gibi , yakın çevredeki "manyetik alan yaratan nesnelerden kaynaklı " olduğu sonradan anlaşıldı.
Bu da büyük bir ihtimalle böyledir, içinizi rahat tutun..Geçmiş olsun.. :)

akın2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Geçmiş oldun hakan hocamın  balatasının bitmesinden önce duyulan koku gibi sizin bu durumda elektronik bir arızanın habercisi olmaz umarım.

bahadirusta

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

umarım öyle değildir akın bey o gün hava bayağı soğuk ve arabada baya bir kar buz vardı bende ona yoruyorum çünkü aracın 20 m çapında açıklık olan bir yerdeydim bakalım bir daha yapıcakmı bekliyorum..