anahtar kayıp :(

Djfree

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar herkeze iyi bayramlar diliyorum.
sabah bayram namazından sonra eve geldim.öğlen misafir gezmesine çıkalım dedik fakat anahtar ortada yok.2 3 saattir evi ve bahçeyi arıyorum bulamadım.
Anahtarı bulamazsam gece gözüme uyku girmez.gece baston kilidini takıcam yada kapalı bir garaja bırakmayı düşünüyorum.servise gitsem anahtarı yeni bir kod şeklinde programlar mı acaba ?

Cosmo1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: anahtar kayıp :(

serviste aracınıza kayıtlı olan anahtarı aracınızdan sildirebilirsiniz. bu sekilde anahtarın uzaktan kumandası aracın kapılarını açmaz. kontaga takılırsa motor çalışmaz ancak; silinmiş anahtar kapı kilidine manuel olarak takılırsa kapı kilidi açılır.

eğer yedek anahtarı bulamazsanız komple anahtarlarınızda şifre dizaynı yaptırmalısınız. yani kapı ve kontak kilitleri için yeni birer göbek; yeni 2 adet anahta. maliyeti yüksek olur. kaskonuz varsa kaskonuzdan talep edebilirsiniz

Djfree

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

şuan yedek anahtarla kullanıyorum arabayı.diğer anahtardan şu saat oldu hala bulamadık.servise gidip dediğiniz gibi yeni kod yükletebilirim.diğer anahtarla kapıyı açsalarda araç çalışmaz dediniz.buda iyi birşey.aracıma alarm taktırmıştım manuel olarak açılırsa alarm çalmaya başlar.fakat pazartesiye kadar aracı nasıll muafazza etsem diye düşünüyorum.

OZAN ERDEM

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Aracı tanıdığınız bir sitenin otoparkına bırakmak iyi olabilir bence hem güvenlik olur hemde size yakın olmaz eğer anahtarı biryerde düşürmüş ve etrafınızdan birileri bulmuşsa. Aracı saklamak yabancı biryerde güvende tutmak daha iyi olabilir. veyahut aracı yatak odası penceresine yakın biryere çekin pencereyi açıp öyle uyuyun. Geçmiş olsun

blackswords

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Geçmiş olsun yerinizde olsam pazertesiye kadar oto parkka bırakırım 50 tl yi gözden çıkarın yoksa biri gelir aracı götürebilir.

Djfree

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

önerileriniz için teşekkür ederim.hala aramaktayım  31agryyy

corsa_1990

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Aman bencede bildiğiniz güvenli bir yere çekin aracı.

Burock3427

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bildiğim kadarıyla araç anahtar ile çalınınca asko kötü niyete sokarak kasko kapsam dışı kalıyor çalınma durumunda. Arkadaşların dediği gib ya aracı kapalı bir otoparka yada uzak bir yere saklayın pazartesine kadar.

Geçmiş olsun çok can sıkıcı ve hepimizin başına gelebilecek bir durum. Umarım bulursunuz anahtarı.

spitemre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Burock3427 link' Alıntı:
Bildiğim kadarıyla araç anahtar ile çalınınca asko kötü niyete sokarak kasko kapsam dışı kalıyor çalınma durumunda. Arkadaşların dediği gib ya aracı kapalı bir otoparka yada uzak bir yere saklayın pazartesine kadar.

Geçmiş olsun çok can sıkıcı ve hepimizin başına gelebilecek bir durum. Umarım bulursunuz anahtarı.

+1 cok cok gecmıs olsun

Djfree

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Sailun arkadaslar.Arabayi abime verdim onda kalacak. Ne olur ne olmaz baston kilidinide taktik hayirlisi allah' tan artik.