anahtar kaplama

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: anahtar kaplama

10 $ mış fiyatıda, ne işe yarıyor tam olarak
anahtarı mı koruyor yoksa sadece görsel olsun diye mi aldınız?

S

salihcaglayan

Bilgi Girilmemiş

Aynı sitede tamamı kaplanmışı  ve ön tarafa opc yapılmışı var. Bence hoş bir ayrıntı. Ama Almanyadan sipariş etmeye pek gerek yok sanrım burdada yapan yerler var.

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

güzel görünüyor. e-bay dan alışveriş yapınca türkiye'ye gönderiyorlar mı? bir de kargo vergi vs. uygun oluyor mu? ben abd amazondan bir kaç alışveriş yaptım ama bazı şeyleri ne yazık ki türkiye'ye yollamıyorlar. abd de yaşayan bir akrabama gönderiyorum. o ya gelirken getiriyor yada hediye paketi olarak gönderiyor.

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

beispiele.jpg

sağ alttaki metal kaplama hoş olmuş

ebony

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hllb link' Alıntı:
güzel görünüyor. e-bay dan alışveriş yapınca türkiye'ye gönderiyorlar mı? bir de kargo vergi vs. uygun oluyor mu? ben abd amazondan bir kaç alışveriş yaptım ama bazı şeyleri ne yazık ki türkiye'ye yollamıyorlar. abd de yaşayan bir akrabama gönderiyorum. o ya gelirken getiriyor yada hediye paketi olarak gönderiyor.

Amazon  046thumbsdown

ebay daha esnek bu konuda. ևünkü ebay'da tek bir satıcı yok (amazon gibi). Dileyen kişi/firma satış yapabiliyor ve o satışın US only, yada worldwide olmasına kendisi, kendi imkanlarına göre karar verebiliyor. Kargo ücretleri alınacak şeyin büyüklüğüne yada satıcının nerede olduğuna göre değişiyor. Listelerken price+shipping'i seçebiliyorsunuz. Geçenlerde blackberry için kılıf sipariş ettim. Türkiyede 40+ tl olan mıknatıslı kılıf 5.5 tl'ye (kargo dahil!) yollandı. Interneti seviyorum :)

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ebony link' Alıntı:
[quote author=hllb link=topic=877.msg16630#msg16630 date=1300310847]

Amazon  046thumbsdown

ebay daha esnek bu konuda. ևünkü ebay'da tek bir satıcı yok (amazon gibi). Dileyen kişi/firma satış yapabiliyor ve o satışın US only, yada worldwide olmasına kendisi, kendi imkanlarına göre karar verebiliyor. Kargo ücretleri alınacak şeyin büyüklüğüne yada satıcının nerede olduğuna göre değişiyor. Listelerken price+shipping'i seçebiliyorsunuz. Geçenlerde blackberry için kılıf sipariş ettim. Türkiyede 40+ tl olan mıknatıslı kılıf 5.5 tl'ye (kargo dahil!) yollandı. Interneti seviyorum :)
[/quote]
iyimiş bundan sonra oraya da bakayım  045thumbsup

efeksk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

kargoyla birlikte 12 euro ya gelicek yaklaşık 26 tl.yapıştırılıyor heralde anahtarın üstüne. sadece sıkıldıysanız aynı anahtar görüntüsünden farklılık yaratsın diye var. Karbon görünmlü hoşuma gitti.

ToLGa1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

benım arkadasım bu kaplama ısını yapıodu abnahtarcıydı su an askerde :)

yerıde mecıdıyekoyde ucuza hallederdık burda olsa :)

turbocosmo61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Fena değil bence düşünülebilir.