Anahtar Kapama Butonu Sorunu

GOODMAN1

Moderatör
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Senenin ilk gününde anahtar ile ilgili ufak bir sorunum oldu. Resimlerde göreceğiniz üzere kapı kapatma düğmesine bastığımda düğme birden içine göçtü ve koptu.

Şimdilik yedek anahtarımı kullanmaya devam ediyorum ama bu sorun için neler yapılabilir daha önce böyle bir durumla karşılaşan oldumu?

[img=337x600]http://i.hizliresim.com/J73d6o.jpg[/img]

[img=337x600]http://i.hizliresim.com/J73dAY.jpg[/img]

ulas79

Kayıtlı Kullanıcı
09-Aydın
Siteyi ziyaret et

GOODMAN1

Moderatör
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Anahtar Kapama Butonu Sorunu

ulas79 link' Alıntı:
http://www.tigermarket.eu/Protective-Silicone-Case-for-Buick-4-Button-Remote-Key-Black-p-232624

linkini paylaştığım ürünü alıp tuş takımı kısmını kesip anahtarın parçalanan kısmın üstüne yapıştırdım.(kopan tuşu yerine koyup kestiğiniz parçayı öyle yapıştırın)

Tavsiye için teşekkür ederim.

Flesius

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Eğer linktekilerden alırsanız kumandanın anahtarı yani metal kısmı anahtırcıda yaptırmanız gerekecek, Allah aşkına işini bilen bir yere gidin çünkü en ufak bir kalitesiz işçilikte aracınızın kontağını açamıyorsunuz. Anahtırcıdan alır almaz hemen deneyin tatmin olmazsanız hemen düzelttirin. Gene deolmazsa mecburen orijinal ucu söktürüp yeni aldığınız kumandaya taktırmanız gerekecek. Benim başıma geldiği için söylüyorum :) İyi bildiğiniz bir yer değilse anahtarı gözünüzün önünden ayırmayın işlem yapılırken. Burda gerekli makina yok öbür atölyede yaptırıp getirsin bizim çocuklar tarzı tekliflere sıcak bakmamanızı tavsiye ederim. Selamlar.

@ftertezzek

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Flesius link' Alıntı:
Eğer linktekilerden alırsanız kumandanın anahtarı yani metal kısmı anahtırcıda yaptırmanız gerekecek, Allah aşkına işini bilen bir yere gidin çünkü en ufak bir kalitesiz işçilikte aracınızın kontağını açamıyorsunuz. Anahtırcıdan alır almaz hemen deneyin tatmin olmazsanız hemen düzelttirin. Gene deolmazsa mecburen orijinal ucu söktürüp yeni aldığınız kumandaya taktırmanız gerekecek. Benim başıma geldiği için söylüyorum :) İyi bildiğiniz bir yer değilse anahtarı gözünüzün önünden ayırmayın işlem yapılırken. Burda gerekli makina yok öbür atölyede yaptırıp getirsin bizim çocuklar tarzı tekliflere sıcak bakmamanızı tavsiye ederim. Selamlar.

Aynı üründen ben aldım 20 dakikada (kendim) montajını yaptım. Ezbere konuşmayalım bence.. anahtarın iç gövdesini yerleştirmeden evvel yaylı kısımdaki pimi çıkararak kendi anahtar gövdenizi takıyorsunuz.

buyrun bu da videosu.

Disassembling the Saturn Astra Flip Key FOB

GOODMAN1

Moderatör
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Tavsiyeler ve yönlendirmeler için teşekkür ediyorum. Şu durumda uygun bir kapak alıp eskisi ile değişiktirmekten başka çözümümüz olmayacak galiba. (Tamirat, tadilat vs.)

@ftertezzek

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

GOODMAN link' Alıntı:
Tavsiyeler ve yönlendirmeler için teşekkür ediyorum. şu durumda uygun bir kapak alıp eskisi ile değişiktirmekten başka çözümümüz olmayacak galiba. (Tamirat, tadilat vs.)

Rica ederim aliexpress teki linkten bende aldım gidip servise bir dünya para bayılmana gerek yok. Orjinal anahtar gövdesi kadar kaliteli olmasa da kesinlikle verdiğin paraya değiyor. ;)