Amway - Silicone Glaze

gio-1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba Arkadaşlar,

İş yerinde amway ürünleri satan bi arkadaşa yardım amaçlı linkteki ürünü aldım , daha önce kullanan varsa ya da ürün hakkında bilgisi olan varsa yorumlarını rica ediyorum. Verimi arttırmak için öncesinde veya sonrasında yapmam gereken işlemler varsa paylaşırmısınız ? Aracımın rengi siyah . Teşekkürler şimdiden . iyi forumlar.

gio-1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Amway - Silicone Glaze

abi çöp almışım resmen  011zaa

mrt54

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
u1312.hizliresim.com

gio- link' Alıntı:

Kardeşim Dilim Varmadı Benim ֜zülme diye en güzel bu şekilde Anlatılır diye düşündüm bu konularda ilgiliysen ve zamanın sabrın varsa yardımcı olurum :D

NumberZOne

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

gio- link' Alıntı:

Almadan önce fikir danışsaydınız farklı bir ürün tavsiye edilebilirdi fakat bu ürünü aldıysanız, ona göre işlem yaparsınız. ևok çok kötü bir sonuç çıkacağını sanmam, çok para vermediyseniz üzülmeyin.

Araca kil ve polisaj işlemi yapamayacaksanız, bir defaya mahsus pril ile yıkayın ve kuruladıktan sonra ürünü yedirerek uygulayın. Hatta ürünün ne derece başarılı olduğunu görebilmek adına kaput üzerinde spot test yapın. Uygulama yapılan ve yapılmayan alanda gözle görülür bir fark yaratması gerekir. Ardından su kaydırma testi yaparsınız ve farkı daha iyi anlarsınız. ֖mrünü uzatmak adına isterseniz üzerine wax uyguylayabilirsiniz.

ozgun88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

forumda detailinge ilgi artıyor bu da beni mutlu ediyor. havalar ısınmaya başladı tabi araçlar görücüye çıkıyor :)

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

SRP kılcal çizik doldurmak için, Glaze boyaya parlaklık-derinlik vermek için, wax son kat - koruma altına almak için denilebilir mi?

NumberZOne

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

SRP' de bir çeşit glaze' dir. Polisaj yapmadan uygulanacak glaze yüzeyi temizler, çiziklere dolgu yapar ve final parlaklığını arttırır. Wax; koruma süresi nispeten daha uzun süreli finish ürünü diyebiliriz.

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

NumberZOne link' Alıntı:
SRP' de bir çeşit glaze' dir. Polisaj yapmadan uygulanacak glaze yüzeyi temizler, çiziklere dolgu yapar ve final parlaklığını arttırır. Wax; koruma süresi nispeten daha uzun süreli finish ürünü diyebiliriz.

thnxx