Amerikan Park ?

BeRkay_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar amerikan Park yaptırmayı düşünüyorum ama bzm araçlar ota filana arıza lambası yanıor bi araştırayım dedim elektrikçim elletme dedi uğraşmakmı istemedi anlamadım :) Park ampulunden yalancı bi kabloyla ön sinyalleri direk bağlatsak bi sorun açarmı arıza lambası yansın istemiyorm bide onunla uğraşmayım görüşlerinizi bekliyorum yaptıran varmı Amerikan Park ?

Vectrali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok hoş olur amerikan park ama arıza ısıgını da bılgısayara baglayıp söndürmen mümkün aklında olsun.

aKSeL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yan sinyalleri beyaz yaptık ama daha kısmet olup da Amerikan park haline getiremedim üşeniyorum sürekli :D Bende yaptırcam...

astraopc

Yönetici
Moderatör
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
cok guzel olur...

BeRkay_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Güzel olurda o arıza lambası yandımı bnm bütün hevesim kaçar işte araştırma içerisindeyim ben söndürme aletlerinede pek güvenmiyorum bi süre sonra tekrar yanma ihtimali war

ThePlekumat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bildiğim kadarıyla

röleli bir devreyle olur ama sıkıntılı bir işlem.
Çünkü ampüllerin çektikleri güçler sabit. Fazla veya az güç çektiğinde arıza lambası yakıyor.
Misal Ampül patladığında güç çekmiyor a.ı. yanıyor.
Led ampül takıldığında az çekiyor a.ı. yanıyor.
Ben led park kullanıyorum. İlk taktığımda 2sn yanıp sonra sönüyordu. Direnç takıp çektiği gücü w5w ampül kadar yaptık halloldu ama bazen pırpır gider gelir..

Fazla çekme durumu için sizin yapmak istediğiniz işlem örnek olabilir.

astraopc

Yönetici
Moderatör
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
Biraz iscilik ile aslinda cift duy ampul ile yapilir bu, sadece orjinal xenon farda problem yasarsniz oda ampul reniginden dolayi...

Duy kismi biraz farkli astra h larda ama iscilik ile oraya yeni bir duy uydurup parkalrdan paralel alarak yaparsinzi gibi geliyor..

izmirlicem

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dostum bi ara bende yaptırcaktımaylar önce glb 8-9 ayı var öyle çok zor oluomuş,çift duy yuvaya oturmuomuş fln bunu yapmanın 1 yolu var sağlıklı olan yolu oda uzun ama anlatayım sana,sanayide iyi bi usta bulcaksın,ön tamponla far inecek sökülcek yani farlar çıkmıyomuş yoksa tampon sökülmeden,neyse tamponla far incek işte sonra sen park lambalarının kablosunu uzattırcaksın kısa çünkü kablosu,sonra o park lambasını sinyalin içine yapıştırcaksınız güzel bi şekilde sin yalin içinde olcak park lamban parkları açınca direk sinyaller yancak kısık olarak en temiz yolu bu,kafadanda en fazla 30 ile 60 tl tutar en fazla