Alpine CDA-9855R CD / MP3 / WMA RECEIVER

skydive

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ßöyle bir cihaz yok! duşunmenden alabilirsin.3 yollu sistemler içinde ideal üründür..
Ürünün hala çözemediğim özellıklerı var.

Aldım kardeşim .... Ses sistemi üzerine bilmediğim birçok yönü var. Ürünü kullanıyor musun :confused: Benim cihaz üzerinde bilmediğim birçok özelliği var bana da bu konu hakkında yardımcı olabilir misin :confused:

goldbergbrk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
konunu şuan gördüm hayırlı olsun en iyisini yapmışsın kardeşim 9835r 9855 felan bunlar çok özel ve güzel seriler tuş takımı iyi değil görseli kötü gibi komik yorumlar gördüm gecenin bu saatinde beni iyi güldürdüler :) elindeki cihaz çok sağlam güzel bir mal güzel sistemlerde kullanılır ileriye yönelik bir atılım yapmışsın asla pişman olmassın ses kalitesi ve özellklerinden güle güle kullan

zekiseferoglu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba ben 9855r yaklaşık 3veya 4 senedir kullanıyorum Teknik ayarları gerçekten çok karışık ama ayarı yaptıktan sonra ses sisteminiz güzel ise diyecek bi söz kalmıyor

güle güle kullanın

skydive

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
konunu şuan gördüm hayırlı olsun en iyisini yapmışsın kardeşim 9835r 9855 felan bunlar çok özel ve güzel seriler tuş takımı iyi değil görseli kötü gibi komik yorumlar gördüm gecenin bu saatinde beni iyi güldürdüler :) elindeki cihaz çok sağlam güzel bir mal güzel sistemlerde kullanılır ileriye yönelik bir atılım yapmışsın asla pişman olmassın ses kalitesi ve özellklerinden güle güle kullan

Bende geleceğe yönelik bri tesisat hazırlamak istiyorum zaten daha öncede arkadaşım kullanmıştı bana tavsiye ettiği için aldım. Audiobahn yapmıştı 2 adet daha sonra da anfiler ve yarışmalarda derece aldığı bir sistem olmuştu... Bende şimdilik pioneer champion serileri ile birlikte kullanıyorum. Gayet de menunum ama birkaç sorum olacak tabikide....!

Merhaba ben 9855r yaklaşık 3veya 4 senedir kullanıyorum Teknik ayarları gerçekten çok karışık ama ayarı yaptıktan sonra ses sisteminiz güzel ise diyecek bi söz kalmıyor

güle güle kullanın

Daha önce kullanan arkadaşlarım kardeşlerim yada abilerim vardır... yardımlarınızı bekliyorum kolay da olsa bir kullanım örnekleri yada çözüm yollarınızı önerilerinizi bekliyorummm

V

virle

Bilgi Girilmemiş
Bu teyp size kaça mal oldu?Orjinal Direksiyon kumanda panelini kullanabiliyor musun?

skydive

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sevgili Üyeler;

"Üye arşivi"in amacı birbirimizi tanımak ve bilgi birikimlerimizi paylaşmaktır.
Bu nedenle bu anabaşlık altındaki kişisel konu girişlerinizde lütfen aşağıdaki detayları dikkate alalım. Bu forma göre giriş yapmamış üyelerimiz "Düzelt"erek bilgilerini güncelleyebilirse seviniriz. Elbette bu bilgilerin bir başvuru formu gibi sırayla yazılması gerekmiyor. İsteyenler bunu bir anlatı içerisine de serpiştirebilirler. Ama, çok yalın ve tek satırlık, kimden geldiği bile belli olmayan tanıtımlerı lütfen değiştirelim ve yeni girişleri bu kriterlere göre gerçekleştirelim.

Üye Arşivi tanıtım formatı:

- İsim ve soyad
- İkamet ettiğiniz yer
- Mesleğiniz ve yaşınız
- Varsa otomobilinizin marka ve modeli

Tanıtım formatı yayın tarihi: 12/9/2006
(Bu tarihten sonraki tanıtımların hepsi formata uygun olmalıdır)

Bu teyp size kaça mal oldu?Orjinal Direksiyon kumanda panelini kullanabiliyor musun?

Üye Tanıtım formatına göre kendinizi tanıtmanız gerekiyor....

Poem

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
USB girişi de varsa önden güzel alet. 10 numara güle güle kullan.

skydive

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
USB girişi de varsa önden güzel alet. 10 numara güle güle kullan.

Aradığım özellik tek USB olsa idi daha çok seçenek vardı. Artık biraz daha prof bir sistem kurma işine girince usb yada mp3 yada track gibi bişiler aranmıyor... Yorumun için teşkürler...

Poem

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çok mu kızdın yahu sesin sert geldi :) USB girişli alet kullanan bu kadar adam prof değil senin kadar yani bu işte. Ok ok.