Allah sakaryalı opelcilere sabır ve bol para versin !!!!!

banderass

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
güzelim yurdum doğanı veya şahini varken nerden aldık opeli anlamadım neyse 2 yıl daha kullanayım heralde bir doğan slx e geri dönecem galiba uraşamam vampir ustalarla

abay54

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ya ben ne yapacam sakaryalıyım tatile sakaryada opele bakım triger setini değiştirecem gözüm kortu yaaaaaa...ne yapayım acaba akyazıda opelci usta bulabilirmiyim ...

H

hardcat

Bilgi Girilmemiş
benimde aks kafamda bir sorun var internetten araştırdım parçayı 100 tl takımına dediler gkn löbro burada sordum 250 tl dediler el insaf yolunmuşuz arkadaşlar yolunmuşuz allahtan 1 kez bakım yaptırddım söyliyince bu fiyata buldum diye sen al bizde 20 30 tl ye takalım sana diyorlar inanmıyor veya inanmak istemiyorlar yani ben anlamadım nasıl oluyor çakmamı yani 100 tl lil löbro aks kafası ne malum onlarınkinin çakma olmadığı

karacam001

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar valla hepimize geçmiş olsun herkes mutlaka en az bi defa servis--sözde usta kazığı yemiştir.maalesef durum böyle...hakikaten çok yetenekli işini iyi bilen ustalara lafımız yok ama bi baltaya sap olamayacağı anlaşılıp sağda solda azarla tekmeyle tokatla senelerce çalıştırılıp azda olsa bişeyler belletilen sonra gidip dükkan açan elindeki alet edavata, iş yaptığı dükkana ekmek teknesi gözüyle bakmayan allahtan korkmaz kuldan utanmazlara haram olsun haksız kazandıkları paralar.tabii bitek haksız kazanç değil insanların duygularını ve iyi niyetini de suistimal ediyo bu hainler..

Vectrali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
konu hortlamış ama anlatılan terbiyesizlik devam etmiyor değil :D

abay54

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
klima gazı doldurtum 120 Tl tuttu geçen sene bu sene gene klima soğutmuyo buzdolabı tamircileride gaz dolduruyorlarmış 50Tl duydum şimdi onun peşindeyim...Ne kazıklanıyormuşuz kardeşim ya...

arma9631

Kayıtlı Kullanıcı
54-Sakarya
Siteyi ziyaret et
herkeze merhabalar ben adapazarından konuyu açan arkadaşıma öncelikle geçmiş olsun diyorum ama adapazarlı opelcilerin bunlara karşı gözü açık ama sen doğru yeri bulamamışın ama bunlar şehrimiz için bir kötü leke oluyor.

kibritçi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynen ben arabama bı parca lazım oldugunda adadakı fıyatın yarısına ızmıten alırım

ibrahim_67

Kayıtlı Kullanıcı
81-Düzce
Siteyi ziyaret et
klima gazı doldurtum 120 Tl tuttu geçen sene bu sene gene klima soğutmuyo buzdolabı tamircileride gaz dolduruyorlarmış 50Tl duydum şimdi onun peşindeyim...Ne kazıklanıyormuşuz kardeşim ya...

buzdolapçı bulmanıza gerek yok geçen fiyat karşılaştırması için sormuştum bosh yetkili servisinde 60 ytl demişti usta yakınlarınızda bosh servisi varsa bi bakın bence bide fazla gaz basılmasıda klimanın işlemini yapmasını zorlaştırıyormuş herhalde kayışın dönmesini zorlaştırıyordu yetkili serviste elektrik ustası uğraşırken sormuştum aklınızda olsun

abay54

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
teşekkürler hemen bosh servisine gidiyorum 22 gaz mış bunuda öğrendim...teşekkürler...

Ayrıca adada sağlam usta aç kalmaz ...bence ..