Allah Rızası İçin

speedytr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ya arkadaşlar nette arıyorum bulamıyorum
allah rızası için 1024*768 ve üzeri çözünürlüklerde 2005 veya 2006 Opel Corsa Silverline veya Cosmo wallpaper ı olan varsa yükleyebilirmi?
(aynı çözünürlüklerde opel logosu da olabilir)

corsaDistorsiyon

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Neden Allah rızası için?Ne istiyorsun ki rıza gerektiren?Bu kadar önemli olan nedir?Şaşırdım...
Bunları görmek insanı üzüyor. 'acil foto yardımı' diye, ya da başka bir başlık açmış olsaydın,şu anda bunları okumak yerine bayram ediyor olurdun gördüğün resimler için.Kınıyorum,hoş bulmuyorum...

yenilmez27

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Neden Allah rızası için?Ne istiyorsun ki rıza gerektiren?Bu kadar önemli olan nedir?Şaşırdım...
Bunları görmek insanı üzüyor. 'acil foto yardımı' diye, ya da başka bir başlık açmış olsaydın,şu anda bunları okumak yerine bayram ediyor olurdun gördüğün resimler için.Kınıyorum,hoş bulmuyorum...
+ 1 :good:

alpasch

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ben de bu tutumu anlayamadim...
burada insanlara yardim ediliyor hic bir beklenti olmadan, arkadasta bence o baglamdan konuya öyle baslamis. Size belki maddi bir kazanc getirmeyecek ama fotograflari aldiktan sonra arkadas bir "Allah Razi Olsun" dese yeterlidir.

Bu dünyada cogu insanin yasama sebebi Allah Rizasidir. Benim tek amacim Onun Rizasini kazanmak.

Neyi kinadiginizi acarsaniz iyi olur...

Türk milleti genel olarak Allah Lafzini agzindan düsürmeyen bir millettir.Sizin yasadiginiz cevrede öyle olmaya bilir ama Türkiye'nin cogu öyle büyüyor.

Sirf Allah Rizasi dedigi icin bir kisiye yardim etmeyen zihniyetide ben kiniyorum...

ayrica yine bir konu da tartisma ortami olusturdugunuz icin sagolun...

Arkadasim, verdigim linkte opelin wallpaperlari var, girip bakarsin 100lerce var.fakat 1800x1200 cözünürlükte.sen daha sonra boyutunu kücültürsün.

http://www.autowallpaper.de/gallery2/main.php?g2_itemId=15659

verdigim linkte assagida "nächste" butonuna basarsin bir sonraki sayfaya gecersin.
ayrica bir de su linke bak.. resimleri tektek eklemiyorum,cünkü cok var...

http://www.desktopmachine.com/cars/41-Opel%20wallpapers.html

isine yararsa bi Allah Razi olsun dersen beni dünyanin en mutlu adami yaparsin....

Son düzenleme:

LND

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ALLAH cümlemizden razı olsun;);)

corsaDistorsiyon

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
alpasch...

-Sayın kardeşim,sizin bir tutumu anlayabilmenizi,ben kişisel olarak sizden beklemiyorum zaten.

burada insanlara yardim ediliyor hic bir beklenti olmadan, arkadasta bence o baglamdan konuya öyle baslamis. Size belki maddi bir kazanc getirmeyecek ama fotograflari aldiktan sonra arkadas bir "Allah Razi Olsun" dese yeterlidir.

-Anlıyorum,ne kadar güzel bir bağlam...Burası bir forum.Temel olarak zaten amacı menfaat güdmeksizin paylaşım yapmak.Ama burayı iyi okuyun.Siz fikri sabit bir insan değil misiniz? ‘Allah razı olsun dese yeterlidir’ diyorsunuz.Ben bu gönülden mesajı da geçtim hadi,sadece bir küçük teşekkür yazılmasını,güzel paylaşımlara biraz daha sorumlu davranılmasını söylemeye çalışırken yorganları yakmaya çalıştınız,olayın amacını sekteye uğrttınız,sabote ettiniz.Şimdi gelip bunu nasıl söylüyorsunuz? E nerde kaldı akli bütünlük? Nerede rasyonel beyin? Hani düşünen insan? Yoksa her yer mi homo sapiens?Bırakın Allah aşkına yahu… (kastım sadece siz değilsiniz)

Bu dünyada cogu insanin yasama sebebi Allah Rizasidir. Benim tek amacim Onun Rizasini kazanmak.Türk milleti genel olarak Allah Lafzini agzindan düsürmeyen bir millettir.Sizin yasadiginiz cevrede öyle olmaya bilir ama Türkiye'nin cogu öyle büyüyor.

:) Gülüyorum Allah sizden razı olsun.İyi ki varsınız.‘Türk milleti,Allah’ın rızası,insanın yaşama sebebi,Türkiye’nin çoğunluğu…’
Bunun gibi kelimelerle bana saldırma ve yandaş bulma eğiliminizi anlıyorum.Yapmaya çalıştığınız davranışın bilimdeki karşılığı ‘sürü psikolojisi’dir.Ama maalesef ben sizin sürünüz’den değilim.Ayrıca kimseyi ilgilendirmemesine rağmen söylüyorum ki,çok da bilinçli bir müslüman’ım.Benim yazılarım dikkatle okuduğunuzun farkındayım.Açık bulamazsınız ki,neden çabalıyorsunuz?En küçük şeyde böyle yapmanız da sizin hüsn-ü kuruntu’larınızdan kaynaklanıyor zaten.Diğer konularda veremediğiniz cevapların stresini anlamsız şekilde boşaltmaya çalışmayın.Bilinçaltınızda bana beslediğiniz ve bir şekilde bastırılmış duygularınızı bu şekilde açığa çıkarmaktan vazgeçin bana karşı.Gelin sizinle‘snin araba kaç yapıo kardeş’ muhabbeti yapalım.Böylesi daha iyi.

‘Türk Milleti Allah’ın rızasıyla hareket eder ama sizin çevrenizde böyle olmaya bilir’ gibi bir şey söylemeye çalışmışsınız.Ben Allah’ı da bilirim,rızasını da bilirim.Bu yüzden de basit şeyler için böyle söylemlere karşıyım! ‘Acil fotoğraf yardımı,çok çok çok acil,lütfen acil yardım…vb’ gibi bir başlık yerine,neden böyle şeylere başvuruluyor? Bu yapılan fiil dini menfaatler doğrultusunda kullanmak olmaz mı?Bunun daha ileri boyutları en büyük günahlardan biri değil midir?
O zaman herkes başlığın başına ‘Allah rızası için’ ibaresini eklesin,neden yapmıyorlar?Allah rızası için sokakta canla başla dilenen sapasağlam adama da yardım etmiyorum.Allah’ın rızasını bu şekilde forumlarda iş çabuklaştırıcı bir ensturuman olarak görene de yardım etmiyorum.Ama şu an sayfaya bakıp,hala resim olmadığını görseydim,yine de ben resim ekleyecektim ve sonuna da ‘keşke böyle yazmasaydın,hoş değil’ yazacaktım.Gelin görün ki kuyruk acılarının ızdırap sancılarına fitil yakıyorum.Niyet önemlidir sayın kardeşim niyet.Siz beni çok iyi anlıyorsunuz aslında ama,algılar isteklere göre değişir demiştim zaten,susuyorum.

Allah rızası için Xp serial lazımmmm… Bu nedir ya?
Allah rızası için similey verin… Sevap amacıyla mı yardım edelim yani?

Karşında 4 büyük kitaptan 2’sini tümüyle irdelemiş,özellikle Kur’an-ı Kerim üstünde çalışmalar da yapmış bir adam var.Olayı nereye çekerseniz oraya gelirim.Bildiğimi konuşurum.Bilmiyorsam susarım.Doğruyu bilmek için de çok okurum.Tüm bunlardan hareketle de,Allah’ın rızasını bu şekilde kullananlara kızarım.Siz Allah’ın rızasını kazanmak için bunları yaptığınızı söylemeye çalışmışsınız.Ben sizin gibi değilim.Ben yardım amaçlı yaklaşırım.Bilinçli olarak rıza kazanmak için,sevap yapmak için yapılan edimlerin de yanlış ve günah olduğa inanırım.Dünyada Allah rızasını kazanmak’la ilişkilendirdiğiniz bu mevzusu olan konunun da gereksiz ve yanlış olduğuna inanıyorum.Yukarda yaptığım yoruma yazdığınız cevap inanın beni güldürdü.Söylediğim gibi amacınız farklı sizin.Eğer bünyesel bir tatminsizlik içindeyseniz hala,bunu bana belirtin özel mesajla,bir an önce gerekli ayet ve hadisleri de yazarım.Eğer yakınınız da Kur’an-ı Kerim mevcutsa,sadece yerini de söyleyebilirim kendiniz bakarsınız.Bu yazdıklarımı okuduktan sonra ilk yazdığım yorumu tekrar okuyun.Ondan sonra sizin bana yazdığınız ilk cevabı teraziye koyun ve tartın.Ama lütfen bana bir daha böyle gelmeyin

Bana çiçekle,böcekle papatya ile gelin kardeşim,böyle gelmeyin,böyle bile olsa üzmeyelim birbirimizi.Ama lütfen böyle yapmayın,neden böyle polemikler içine sürüklüyorsunuz beni? :)

Neyse,sağlam dostluklar böyle başlar diyorum.Rüku’ya giderken bedenden ayrılan o güzel ruhun,maneviyatı’ndaki tüm kazanımlarının hayatınız boyunca yaşanması dileğiyle… :)

Son düzenleme:

speedytr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Abiler kafayı yediniz veya bol boş zamanınız var sardırcak yer bulamıyorsunuz. Uzun süredir aradığım halde bulamadığın için öyle bir giriş yaptım ama burayı millet meclisi haline getirmişsiniz. Görende zannedecek türbeye corsa resmi asacağım bırakın bunları gözünüzü seveyim. Ayrıca ben bir cumhuriyet çocuğuyum nerde Allah'a nerde Atatürk'e sığınacağımı iyi bilirim. Resim gönderen arkadaşlara çok teşekkür ederim allah razı olsun!!!