alınık sol ön kapı cam açma düğme grubu

eketen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: alınık sol ön kapı cam açma düğme grubu

hllb link' Alıntı:
sorun giderilmiştir  dancee sağolsunj oktay kardeşim bir yere götürdü, adam ledleri değiştirdi halletti. işi bilen adam bir başka oluyor tabi.

Hadi geçmiş olsun abi. :)  Ne kadara mal oldu?

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

eketen link' Alıntı:
Hadi geçmiş olsun abi. :)  Ne kadara mal oldu?
4 tane biraya... birini bana düşersek 3 tane :)

sanalbiri

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Halil abi geçmiş olsun.Aman iyi halletmişsin.Yalnız şöyle bir durum var:Bu yeni takılan ledler arıza ışığı yakıyor mu acaba diye Bülent'in bir fikrini almak lazım. ((((:)

dinojasie

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

gecmiş olsun halil abi. iki şey sormak istiyorum. bu ledler nasıl patladı. yanlış kabloların bir birine teması filan mı oldu. nasıl oldugunu paylaşırsan benim gibi oraya ledi kendi takmak isteyecek kişiler aynı hataya düşmemiş olur.
ikincisi amacına ulaşabildinmi. yani kapı içi ledleri vites kolu ile beraber senkronize yakabilmeyi başardınmı. bir arkadaş forumda kablo renklerini vermişti . eger başardıysan hangi kablolara bagladıgını belirtirmisin. mümkünse resim olsa çok iyi olur.

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

dinojasie link' Alıntı:
gecmiş olsun halil abi. iki şey sormak istiyorum. bu ledler nasıl patladı. yanlış kabloların bir birine teması filan mı oldu. nasıl oldugunu paylaşırsan benim gibi oraya ledi kendi takmak isteyecek kişiler aynı hataya düşmemiş olur.
ikincisi amacına ulaşabildinmi. yani kapı içi ledleri vites kolu ile beraber senkronize yakabilmeyi başardınmı. bir arkadaş forumda kablo renklerini vermişti . eger başardıysan hangi kablolara bagladıgını belirtirmisin. mümkünse resim olsa çok iyi olur.
ledelri kapı içi ledini farlarla/vites kolu ile senkronize etmeye çalışırken patlattım. düğmeyi komple söktüm devre kartını kurcalarken düğme aydınlatması için olan lede direk 12v verdim ve patladı. neyse ki başka bir şey bozulmadı. amacıma ulaşamadım sol kapıyı bir türlü yapamadım sol kapı hala sürekli yanıyor. ledleri tamir eden kişi de yapmak istediğim şeyi bulamadı. forumda kendi yapan arkadaş siyah uca eksi, yeşil beyaz uca artı bağlamış. ben artı ucu tüm kablolarda denedim, şu anda yeşil beyaza bağlı ama farlarla senkronize değil.

dinojasie

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

durum hala karışık o zaman. kimse bulamayacakmı bunu ya. halil abi artık buluşmada arkadaşlar çay icerken gizliden gidip yaptıran birinin kapısını sökmekten başka çare kalmadı gibi :D

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

dinojasie link' Alıntı:
durum hala karışık o zaman. kimse bulamayacakmı bunu ya. halil abi artık buluşmada arkadaşlar çay icerken gizliden gidip yaptıran birinin kapısını sökmekten başka çare kalmadı gibi :D
yok arkadaş olmuyor, yapmadığım şey kalmadı artık bıraktım peşini :)