alfaromeo 1.6 TS 16V Distinctive

melonkolik

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar opelimi alfanın 1.6 TS 16V Distinctive serisiyle değiştirmek istiyorum bu model hakkında bilgisi olan varmı tşekkürler...

serkan-g

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
156 mı ? hangi alfa ? güzel arabadır ama parçası biraz pahalı ve sıkıntılı.

ern1402

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benım bır ara cok hayalımdeydı bu araba hatta 1 hayal 5 duyu 6.his lafıyla kalmıs arabaydı.. ama yakınlarım bana bır alırkende bırde satarken sevınırsın dıyınce hefesım kursahımda kalmıstı, ahh su turkıye pıyasası :(

falcon_78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kullanımı sesi devirli kullanmaya müsait olması gayet iyi ama 2. eli üzer seni ayrıca yedek parça olarak opeli aratır
ben bu aracın 156 selespeed kulandım gayet keyifliydi ama ben olsam almam

dj_oray

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
varyatör arızası kronik. yağ eksiltme o arabaya has bişey. 300 gr yakın yag eksilttimi motoru eline alman olası. sürekli 1 lt yağ olmalı bağajda. yakışıklı ve keyifli bir araç alınmaz diye bişey yok. hangi arabayı alıp zarar etmedik ki? araba hastası olarak. varyatör olayına gelince; 15 tl fiyatı olan bir subap var onu taktırıcaksın servisi yapıyor ama 450 500 civarı bi işçiliği var.. 2. eli çok hızlı değil. en full modelini al keyif yap. satamazsın diye bişey yok 1 lira aşağısına satarsın yine satarsın. parça olayına gelince alternatif çok. mesela benzin pompası serviste 550 tl ama L200 le aynı pompaya sahip mitsubishi parçacısından 160 tl ye aynı pompayı alabiliyorsun..

melonkolik

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar bu gün arabayı inceledim 2006 model 156 serisi direksiyona geçtiğimde vectramın konforunu genişliğini güveni bulamadım adam takasa girelim dedi ama yok vectramı değişmem o arabayla...

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
156 güzel arabadır ben çok versiyonunu sürdüm ama en iyisi 2.0 selespeed dir 1.6 sı alınmaz değmez. 2.0 selespeed de f1 şanzıman var direksiyondan kumanda donanım desen hat safhada ağzına kadar dolu araba. deri elektrikli ısıtmalı koltuklardan tutda elektrikli direksiyon falan her bir şey var..

ben çok düşündüm vectrayı almadan önce araba güzel arabaya çamur atmaya gerek yok osu var busu var diye.. benim tek almama nedenim ölü ikinci eli resmen sürünüyor aracın ikinci eli.. bütün alfalar için geçerli.. sırf almama nedenim odur..

yoksa servis yedek parça pahalıymış o eskidendi alfaromeo yu koçlar fiat bünyesine aldı yani artık fiat tofaş servisleri alfaromeo serviside oldu..

alfaromeo zaten ferrari masarati gibi fiatın markasıdır.. alfanın arkasında fiat olduğu sürecede hiç bir şey olmaz o markaya..

Son düzenleme: