ALES 'e girecek olan var mı?

turank

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hafta sonu gerçekleşecek olan ALES (Namı diğer yuksek lisans) sınavına girecek olan var mı?

Ben ve abim aynı evdeyiz ve giriş belgeleri gelmedi henüz. sizdeki durumlar nedir? nerde sınava giriyorsunuz :)

msm89

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benimde dün elime ulaştı, yarında gelmezse bence başvurduğun yeri ara sor, sanırım gidip ordan alman gerekecek ;)

ulas79

Kayıtlı Kullanıcı
09-Aydın
Siteyi ziyaret et
biraderin ki dün geldi daha gelmediyse ösym bürosuna başvur.

turank

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
demek bu günlerdede gelebiliyor. cumaya kadar geldi geldi gelmedi ösym burosuna gitmeliymişim.

Teşekkürler

cagri1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.insigniateam.com
son kpss sınavı için bende bir konu açmıştım, ama nedense hiçbir cevap göremeden konu ortadan kaldırıldı.
sınava kalem silgiyle almıyorlarmış, bende sınav gününden önce bunu sorduğum konu açmıştım. konu silindi, ben bilgi alamadım.

sonuç;
sınava gittim, polis üstümü ararken kalem silgiyi bırakmamı söyledi, arabaya gittim geri geldim, yarı yoldayken geri döndüm ev anahtarını da bıraktım,
tekrar üstümü ararken araba anahtarını da alamayız bırakacaksın dedi,
isim yazıp teslim ederken kimlik kontrolü yaparsanız bırakırım dedim, başkasının alıp gitmeyeceği ne malum,
olmaz mesuliyet alamayız dedi (sanki oradaki kutuya bırakınca mesuliyetlik birşey olmuyor)
geri döndüm arabaya babamı aradım, gittim babamı aldım geri geldim o beni bırakmış oldu, bu arada babamı aradığım için telefonu cebimde unutmuşum, tekrar arabaya döndüm telefonu bıraktım.
sonunda binaya girebildim, ki yanlış bloğa girmişim, 6-7 soru çözdükten sonra farkettiler.
diğer bloğa gittim, bu sefer cüzdanı da kontrol ettiler, bozuklukları bırakacaksın, Kızılay'a yardım dedi...:rulet:
cüzdanda 10TL bozuk para birikmiş. 3TL attım, ben sokranmaya başlayınca polis "bana bırak çıkışta alırsın" dedi, öyle de yaptık.

yani açtığım konu silinmeseydi en azından kalem-silgi, anahtar, bozuk para gibi konularda bilgilenebilirdim ve bu kadar çok uğraşmazdım. KPSS-ALES konularının farkı nedir anlamadım...