Alacağım 1.4 Sport için,bayiden en iyi fiyatı nasıl alabilirim?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Alacağım 1.4 Sport için,bayiden en iyi fiyatı nasıl alabilirim?

astraowner link' Alıntı:
highline da navi standart olması lazım en azından bir multimedia ekranı var 3000 tl opsiyon olan daha gelişmişi olması lazım ekran olarak da daha büyük diye biliyorum
navi standart degıl sadece teyp dokunmatık o kadar baska hıcbırsey yok

bbeerrkk67

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Tolga CESUR link' Alıntı:
ben demiştim fiyatlar daha da düşecek.aynen size katılıyorum 44000 e paşa paşa sportu çok rahat alırsınız şu an.ben hala fiyatların daha da düşeceğini düşünüyorum.
Aralık ayından bu yana fiyatlar kademe kademe dustu.Sımdı "çılgın bahar kampanyası" adı altında tum modellerde 1 milyar daha bir indirim oldu.Piyasada para yok,satışlar epey düştü daha da dusecek diyor herkes.Opelin uyguladığı tüm modellerdeki 1000 liralık indirim mart sonuna kadar gecerlı olacak deniyor.Biraz daha beklesem mi diye dusunuyorum.Daha da düşer mi acaba fiyatlar nisan ayında,yoksa yaz geliyor diye fiyatlar artar mı ?

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bence yazin fiyatlar canlanir hep oyle olmustur

astraowner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

araba size şuan lazımsa ve uzun süre kullanacaksanız  2 ay sonra 1000 tl düşse nolur takılmayın bence bunlara ödemeyi planladığınız ücretin içindeyse bence alın gitsin

T

tolgahan06

Bilgi Girilmemiş

bbeerrkk67 link' Alıntı:
Aralık ayından bu yana fiyatlar kademe kademe dustu.Sımdı "çılgın bahar kampanyası" adı altında tum modellerde 1 milyar daha bir indirim oldu.Piyasada para yok,satışlar epey düştü daha da dusecek diyor herkes.Opelin uyguladığı tüm modellerdeki 1000 liralık indirim mart sonuna kadar gecerlı olacak deniyor.Biraz daha beklesem mi diye dusunuyorum.Daha da düşer mi acaba fiyatlar nisan ayında,yoksa yaz geliyor diye fiyatlar artar mı ?

44000 ver al

lxsaharaxl

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

düşen 1000 tl yi kaale almayın demek istiyoruz .. 2000 düşsün  1500 çıksın ..  44 teklif edin siz .  kredi ile alcam deyin kaporasını verin (kredilerde ticari hesapları olduğundan banka para ödüyor.. atıyorum ev alırkende  anlaşmalı emlakçılar  hatta şahıslar var  )  sizi aradıklarında , nakit varsa dökün önüne nakiti.

A14NET

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

astraowner link' Alıntı:
highline da navi standart olması lazım en azından bir multimedia ekranı var 3000 tl opsiyon olan daha gelişmişi olması lazım ekran olarak da daha büyük diye biliyorum
Highline da 6,5" renkli ekran (RCD 510) standart. Söylediğinizin tam tersine 3,000TL üstüne verip daha küçük ekranlı (5" filan heralde) RNS 310 alıyorsunuz. İnanılmaz saçma... Doğru düzgün navigasyon RNS 510 ise artık yok. Eskiden de 6,000TL gibi bir şeydi...

astraowner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

A14NET link' Alıntı:
Highline da 6,5" renkli ekran (RCD 510) standart. Söylediğinizin tam tersine 3,000TL üstüne verip daha küçük ekranlı (5" filan heralde) RNS 310 alıyorsunuz. İnanılmaz saçma... Doğru düzgün navigasyon RNS 510 ise artık yok. Eskiden de 6,000TL gibi bir şeydi...
ben rocco daki gibi düşünmüştüm benim baktığım zaman rocco da standarttı renkli ekran üstüne 5000 sayınca 7" lik daha gelişmiş ekran geliyordu navi li rns510 oluyor o da sanırım dediğiniz gibi

eRg

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Roccoda şu anda renkli dokunmatik ekran standart ama navi için 1200 euro istiyorlar.

Daha da ilginci, geri görüş kamerasına 235 euro isterlerken, geri görüş kamerası + arka park sensörünü içeren pakete 550 euro istiyorlar ki bu da arka park sensörüne 315 euro istedikleri anlamına gelir. Çıldırmış bunlar.. Umarım ben yanlış anlamışımdır ya da bir farkı vardır..

avicenna

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

1.4 turbo için aralık ayında 3 bayiden 47 civarı fiyat almıştım
o kampanyanın üzerinden 4000 tl indirim yapıldı liste fiyatında
çok daha uygun fiyata alabilmeniz lazım

bir taktik de arabayla ilgilenip fiyat  sorup bilgi alıp sonra telefon numarası bırakıp geri çekilmek
1 hafta içinde 4 kere arıyorlar,özellikle de bayinin kota sıkınıtsı varsa
hediyelere yüklenmek için en uygun zaman onların size tekrar döndüğü zamanlar,pazarlık için eliniz kuvvetli oluyor:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...